Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Kajnarová, Zuzana

Kajnarová, Zuzana
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Zuzana Kajnarová se narodila v Ostravě. Po dobu studia na víceletém všeobecném gymnáziu navštěvovala Herecké studio Mileny Asmanové a externě spolupracovala s činohrou Národního divadla Moravskoslezského v Ostravě.V průběhu studia na Divadelní fakultě AMU nastoupila angažmá v Divadle ABC a začala hostovat i v jiných pražských divadlech (Viola, Divadelní společnost Jana Hrušínského, Divadlo Vinohrady, Agentura Shock). V tomto období natočila několik krátkých filmů se studenty FAMU. Dále účinkovala v několika povídkách České televize a hrála ve filmu Pánská Jízda (režie - M. Kotík). Také dostala roli v projektech - Trampoty vodníka Jakoubka (pohádka, režie: V. Olmer), Každý den karneval (tel.film, režie: R. Motyčka), Místo v životě (seriál, režie: J. Chlumský). V září 2005 absolvovala DAMU a stala se tak „magistrou umění“. V Divadle ABC hraje například v inscenacích Frederick, Tři muži ve člunu, Charleyova teta (režie M. Schejbal) a Žena v bílém (režie J. Pecha). V Divadle na Vinohradech v inscenaci Tango sólo (režie P. Svojtka) a v Divadle Na Jezerce v inscenaci Vajíčko (režie L. Engelová). V roce 2005 si zahrála ve filmové pohádce Anděl páně (režie Jiří Strach), kde se objevila v roli půvabné a laskavé služky Dorotky.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku