Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Judy Landers

Judy Landers
Datum narození: 07.10.1958
Místo narození: Filadelfie, Pensylvánie, USA

Životopis:

Judy Landers, dcera Ruth Landers a mladší sestra Audrey Landers se narodila 7. října, 1958 v Pensylvánii. Od mala se zajímala o gymnastiku, kterou se zabývala po celou kariéru herečky. Vystudovala Americkou akademii dramatických umění.

V druhé polovině sedmdesátých let se začala objevovat v řadě seriálů a televizních filmů jako Charlieho andílci, Odvaha a vášeň nebo Goldie a boxer. Nejvíce rolí dostala v průběhu osmdesátých let, kdy si zahrála například jako Sheila v Knight Rider, Bobbie v seriálu To je vražda, napsala anebo jako slečna Xenobia v Doktorce odjinud.

Kromě herectví taky pracovala na projektech se svou sestrou Audrey, nejznámější je asi dětská show ''The Huggabug Club''. V listopadu roku 1987 si vzala Toma Niedenfuera, který dělal nadhazovače v baseballovém týmu Los Angeles Dodgers. Mají spolu dvě dcery Lindsay a Kristy.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Knight Rider (2008) - SK Dabing

Knight Rider (2008) - SK Dabing

O filmu: Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše…
54 %
9877 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku