Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Judy Geeson

Judy Geeson
Datum narození: 10.09.1948
Místo narození: Arundel, Sussex, Anglie, UK

Životopis:

Narodila se v anglickém Arundelu, malém městečku v hrabství Sussex. V deseti letech se však její rodina přestěhovala do Londýna, kde se svou sestrou Sally (taktéž herečka) začaly navštěvovat školu dramatu Corona Stage Academy. Původně se Judy chtěla stát baletkou, ale kvůli zdravotním problémům si zavděk zvolila dráhu herečky.

Její první významnou rolí byla postava rebelující studentky Pamely v dramatu PANU UČITELI S LÁSKOU (1967), kde se setkala s hvězdou první velikosti - Sidneyem Poitierem. Do širšího povědomí diváků se dostala také rolí v britském televizním seriálu POLDARK (1975-77).

V roce 1985 na cestě po USA poznala herce (později také režiséra) Kristoffera Taboriho, za kterého se provdala a začala s ním žít společný život v Los Angeles. Jejich manželství však vydželo pouhé čtyři roky. Po rozvodu se rozhodla zůstat v Kalifornii, kde také obdržela nabídku zahrát si v oblíbeném americkém sitcomu JSEM DO TEBE BLÁZEN.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

The Lords of Salem

The Lords of Salem

O filmu: Novinka Roba Zombieho nás zavede do současného Salemu, jehož obyvatele navštíví démonický, 300 let starý sabat čarodějnic. Jak sladká bude pomsta za kruté masové upalování z konce 17. století?(Slasher)
48 %
15219 zhlédnutí
Přehrát film
Psí vévoda

Psí vévoda

O filmu: Milý, ale poněkud podivínský anglický vévoda z Dingwallu se všemožně stará o vesničany obývající jeho panství a neváhá dokonce v rámci jejich podpory prodávat vlastní umělecké sbírky a nábytek. To se ovšem vůbec nelíbí jeho chamtivému…
44 %
8832 zhlédnutí
Přehrát film
Orel přistál

Orel přistál

O filmu: Rok 1943. Vývoj 2. světové války se začíná obracet ve prospěch protihitlerovské koalice. V šílených hlavách nacistických pohlavářů Heinricha Himmlera a admirála Canarisa vzniká ďábelský plán unést ministerského předsedu Winstona…
77 %
9813 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku