Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Josh Byrne

Josh Byrne
Datum narození: 15.02.1984
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Životopis:

Josh Byrne (narodený 15. februára 1984) je americký herec,  známy najmä pre úlohu Brendana Lamberta v kultovom rodinnom sitcome Krok za krokom, z dielne štúdia ABC, v ktorom účinkoval v rokoch 1991 – 1997. Jeho zmiznutie z obrazoviek v poslednej sérii produkovanej v rokoch 1997 – 1998 nebolo nikdy vysvetlené. 

K jeho ďalším televíznym počinom patria seriály Who's the Boss? a Family Man. V roku 1992 účinkoval v celovečernom filme Mr. Saturday Night, kde stvárnil mladšiu verziu postavy Billyho Crystala. Zahral si tu spolu so svojím hereckým kolegom zo seriálu Krok za krokom, Jasonom Marsdenom, ktorý tiež hral postavu Crystala ako teenagera.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku