Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jonathan Kite

Jonathan Kite

Životopis:

Jonathan Kite se narodil 2. září a vyrůstal v Chicagu a Skokie. Navštěvoval Old Orchard Junior High a Niles School. Má divadelní vzdělání z University of Illionois v Urbana-Champaign.

Je to americký herec a komik, do povědomí diváků se dostal jako kuchař Oleg v seriálu 2 BROKE GIRLS. Než se mu podařilo prorazit tady, tak byl k vidění i v seriálu VYCHOVÁVAT HOPE, nebo ve filmu PIRÁTI Z KARIBIKU:TRUHLA MRTVÉHO MUŽE.

Jonathan má velkou vášeň pro psaní, momentálně dopisuje scénář „Walk On“, který hodlá sám produkovat a ztvárnit v něm i hlavní roli. Další jeho specialitou je napodobování osobností - tvrdí, že zvládne až 50 různých přízvuků. Také je aktivním zastáncem charit na podporu boje proti autismu a rakovině prsu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

O filmu: Kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) zistí, že má krvavú dlžobu u Daveyho Jonesa, kapitána lode duchov nazvanej Lietajúci Holanďan. Ako beží čas, Jack musí nájsť spôsob ako sa zbaviť dlžoby, inač skončí prekliaty večným prekliatím. A akoby…
73 %
612100 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku