Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
John Ladalski

John Ladalski
Datum narození: 16.02.1950
Místo narození: Chicago Heights, Illinois, USA

Životopis:

Herec, producent a bojový umělec John Ladalski je mistrem bojového umění Wing Chun kung-fu. V 70. letech emigroval do Hong Kongu, kde se stal hlavním instruktorem Jeet Kune Do, jelikož je přímým žákem samotného Bruce Leeho. John je rovněž dlouholetý spolupracovník mistra bojových umění Dana Inosanta a také trénuje filmové kaskadéry do akčních filmů. Komparzisty a herce trénuje krom Hongkongu i v Hollywoodu, Japonsku, Indii, nebo Malajsii.

V roce 1978 si John zahrál menší roli sekundanta Boba Walla v legendárním kung-fu snímku Game of Death (1978). První větší roli získal v Counter Attack (1981), kde si zahrál se svým mistrem Danem Inosantem. S Ti Lungem a drsným taekwondistou Kwan Yung Moonem si zahrál v mlátičce The Heroic One (1981). Také si zahrál menší roli KGB agenta v taekwondo řežbě In the Claws of the CIA (1981), kde se mohl setkat s mistry TKD: Johnem Liu a Casanovou Wongem. Režisér Godfrey Ho si ho vyžádal do tří pecek Mission Thunderbolt (1983), Majestic Thunderbolt (1984) a Ninja Thunderbolt  (1984). Během 80.let se pohyboval většinou v ninjitsu tématice, ale nejvíce ho proslavila role Lamy v Armour of God (1987) s Jackie Chanem a role policajta ve velmi úspěšném hitu Long Arm of the Law III (1989) s Andym Lau.
 
V současné době John Ladalski učí a vede semináře o Jeet Kune Do, včetně Wing Chun a o filipínských bojových umění Arnis, escrima a Kali po Evropě, Asii a Spojených státech. Na filmovém plátně zanechal na 40 rolí.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Hra smrti

Hra smrti

O filmu: V r.1972 natočil během jednoho týdne legendární hongkongský herec a mistr bojových umění Bruce Lee tři akční scény ke svému nově připravovanému filmu Game of Death. V tomto snímku chtěl Bruce představit svůj vlastní bojový styl Jeet Kune…
69 %
16588 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku