Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Joe Penny

Joe Penny
Datum narození: 24.06.1956
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Brtiánie

Životopis:

Joe se narodil 24.6.1956 v Londýně jako syn Italky a Američana. Rodiče se rozvedli, když mu bylo šest let a on vyrůstal v neúplné rodině v Georgii v USA. V patnácti odešel z domu studovat Marina High School v Huntington Beach v Kalifornii.

K herectví poprvé přičichl v osmnácti. Začínal v nekonečných seriálech jako TAK JDE ČAS a CHIPs. Poté se přes malé role v televizních filmech dostal až k malým rolím v celovečerních filmech jako TRHÁK nebo KRVAVÉ NAROZENINY. Jeho první velkou rolí byl soukromý detektiv Nick Ryder ze seriálu RIPTIDE. Životní roli znamenal pro něj až detektiv Jake Styles ze seriálu JAKE A TLUSŤOCH, který Joeymu vynesl obrovskou popularitu.

Jake však byl a je hlavně seriálový herec. V mnoho seriálech jako T.J.HOOKER, MATLOCK, WALKER:TEXAS RANGER či KRIMINÁLKA LAS VEGAS dostával epizodní role. Objevil se také v seriálech SEDMÉ NEBE a RODINA SOPRÁNŮ a spatřit jsme ho mohli také ve druhém a třetím pokračování RODINY POLICAJTŮ, televizních filmů v hlavní roli s Charlesem Bronsonem a filmu ĎÁBĚLSKÁ HRA s Dennisem Hopperem v hlavní roli z roku 1999, nicméně žádný z těchto filmů se nedočkal velkého úspěchu. Nyní můžeme Joeya vídat v krimiseriálu JANE DOENOVÁ, kde hraje detektivčina parťáka Franka Darnella.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Osudná schůzka

Osudná schůzka

O filmu: Nafoukaná Carleigh se hodlá pomstít své sokyni v lásce. Situace se ale zkomplikuje a obětí přibývá...(oficiální text distributora)
47 %
4215 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku