Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Joakim Nätterqvist

Joakim Nätterqvist
Datum narození: 24.10.1974
Místo narození: Gamla Uppsala, Švédsko

Životopis:

Joakim Nätterqvist, prezývaný "Jocke" sa narodil v roku 1974 v švédskom meste Uppsala. V roku 1997 bol prijatý na Národnú akadémiu pantomímy a herectva (NAMA) v Štokholme, ktorú v roku 2001 úspešne ukončil. V súčasnosti účinkuje hlavne v divadelných hrách v štokholmskom "Stadsteater" (AMADEUS, IDIOTI, PIAF), v poslednej dobe ho diváci mohli vidieť v Larsovej Norienovej hre TERMINÁL.

Na filmovom plátne a v televízii ho bolo možné vidieť vo filme "TSATSIKI: PŘÁTELÉ NAVŽDY" (2001), DEADLINE (2001), alebo "WE CAN BE HEROES!" (2002). Účinkoval aj v TV seriáli "POOR TOM" (2002), ale zrejme najväčší úspech zožal ako predstaviteľ hlavného hrdinu templára Arna Magnussona v švédskom veľkofilme ARN (2007).

Jeho najväčšími záľubami sú šerm, jazda na koni a hudba - konkrétne hra na gitaru a skladanie textov pre jeho kapelu "Narcissistic Street" s ktorou vydal v roku 2008 CD "Soldier in Me". V roku 2007 bol časopisom Plaza zvolený za najsexy muža roku. Bol ženatý so švédskou herečkou Ceciliou Häll, s ktorou má jedno dieťa.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Arn

Arn

O filmu: Koprodukční film ARN – TEMPELRIDDAREN těží z románu švédského spisovatele Jana Gillou. První část má ve Švédsku premiéru právě nyní, druhý díl přijde do kin na podzim roku 2008. Zápletka filmu, který se odehrává v druhé polovině 12.…
72 %
39289 zhlédnutí
Přehrát film
Arn: The Kingdom at Road’s End

Arn: The Kingdom at Road’s End

O filmu: Režisér zobral natočený materiál, z ktorého vznikol prvý film (2007) a takmer kompletne to prestrihal. Nie je to ani 2.časť, ani pokračovanie ! Je to úplne rovnaký príbeh - "sequel".
77 %
23734 zhlédnutí
Přehrát film
Líbej mě

Líbej mě

O filmu: Mia se setkává s Fridou při zásnubách jejich rodičů. Brzo se z nich mají stát nevlastní sestry, ale jiskra rychle přeskočí a dívky se brzo ocitnou uprostřed vášnivých chvilek. Okolnosti však zdaleka nejsou příznivé – Frida je ve vztahu s…
72 %
24752 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku