Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jerome Flynn

Jerome Flynn
Datum narození: 16.03.1963
Místo narození: Bromley, Kent, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Jerome se narodil v Kentu v nemocnici Farnborought ve Velké Británii. Byl to to spíše vesnický kluk. Nejbližší město, Sevenoaks, byl pouze sedm mil daleko, ale pro Jeroma to bylo i přesto dost daleko, aby ho trápil nudný vesnický život, obklopen širými lány pole. Po příchodu ze školy chodíval, se svým bratrem Danielem a sestrou Kerry, prozkoumávat nedaleký les. Jeho rodina nikdy neměla peníze, ale koupili lacině kousek pozemku od příbuzných. Dům, který byl součástí pozemku byl však ve velice zuboženém stavu a proto museli tvrdě pracovat, aby ho přeměnili na obyvatelný domov, kde mohli pěstovali vlastní zeleninu a starat se o nemocná a poraněná zvířata, které pak pouštěli zpět do přírody, protože jeho matka Fern byla velkou milovnicí zvířat. Škola Jeroma nikdy vážněji nezajímala, co se týče akademického hlediska, zajímalo ho pouze školní sport a noví přátelé, které mohl poznat.

To bylo důvodem, proč začal poprvé ve škole hrát v divadelních vystoupeních. Prvním vystoupením bylo Mikado, kde zahrál roli Katishy, žárlivé starší ženy. Dále to bylo vystoupení s názvem Charley's Aunt, kde poprvé výrazněji oslnil hereckým výkonem, kterého si všichni začali všímat. Jeho bratr Daniel režíroval a produkoval mládežnické divadlo The Crucible v Sevenoaks.

V sedmnácti letech, po zkušenostech v bratrově divadle se rozhodl, že se ho hraní baví a že se bude herectvím živit. Začal milovat pocit z předstíráni na jevišti, že je někým jiným, což mu také mu to dodávalo více sebevědomí. Lidi se o Jeroma začali více zajímat a zájem dívek ho více posílil ve vztahu ke herectví. Mladý Jerome se tedy rozhodl přestat se školou angličtiny, protože to nikam nevedlo a odjel na rok cestovat. Poté v 18 letech odjel do Londýna se přihlásit do tříletého kurzu herectví v centrální škole řeči a dramatu ve Swiss Cottage. Podle Jeroma to byly nejlepší léta života a začal si uvědomovat jaké štěstí měl, že v dětství vyrůstal na venkově, který byl tak úzce spjatý s přírodou. Venkov byl velkou součástí jeho osobnosti.

Později hrál Alcibiada ve velice zábavné hře Timon of Athens v mladéžnickém Vic Theatre. Produkce v kombinaci s postavami hry, byla dle Jeroma to nejlepší čeho se zatím účastnil. Bylo možné ho vidět v Birminghamu v Who's Afraid of Virginia Woolf s herečkou Sylvio Sims, její dcerou Beattie Edney a Jamesem Bolanem. Tato zkušenost mu velice rozšířila obzory. Strávil s přáteli tři měsíce v Thajsku, kde ho začalo více zajímat poznávaní dalších kultur. V posledním roce na škole herectví začal zpívat se skupinou Carte Blanche. Vystupovali v klubech včetně Maxim's de Paris. Zkušenosti využil později při zpěvu skladby Deště Kastameru v jednom z dílů velice úspěšného seriálu HRA O TRŮNY, kde hraje postavu velice drsně vypadajícího žoldáka Bronna. Objevil se v různých britských televizních seriálech a filmech, kde ztvárnil vedlejší role.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

S láskou Vincent

S láskou Vincent

O filmu: Celovečerní snímek o malíři Vincentovi van Goghovi S láskou Vincent (Loving Vincent) navazuje na slova samotného génia, který jednou pronesl, že "může komunikovat pouze skrze své malby". Byl natočen kombinací hraného filmu a animace…
78 %
32352 zhlédnutí
Přehrát film
John Wick 3

John Wick 3

O filmu: Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného…
84 %
448090 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku