Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jeremy Theobald

Jeremy Theobald

Životopis:

Jeremy Theoblad sa dostal do sveta kinematografie spolu s Christopherom Nolanom. Jeremy sa preslávil filmom THE FOLLOWING, kde stvárnil postavu Billa. V tomto filme bol nielen hercom, ale aj producentom. Popri natáčaní pracovali, čiže sa mohli filmu venovať až po práci. DOODLEBUG, krátkometrážny film, bol ale debutom oboch umelcov.

Vo svojich ďalších projektoch Nolan na Theobalda nezabudol a obsadil ho do niekoľkých malých úloch ako napr. vodného technika v Gothame v snímku BATMAN BEGINS. Theobald sa ako mnoho ďalších mladých britských umelcov objavil v jednej časti seriálu THE BILL.

Jeremy ukončil štúdium Fyziológie na University College London a bol redaktorom Patologického žurnálu. V súčasnosti je hlavným redaktorom Forum for Global Health Protection (Fóra pre Globálnu Ochranu Zdravia) a je zodpovedný za financie najväčšej Committee on Publication Ethics (Komisie pre publikáciu morálky) vo Veľkej Británii, ktorá sa zaoberá vedeckými publikáciami.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Batman začíná

Batman začíná

O filmu: Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by bojoval s nespravedlností a…
86 %
412572 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku