Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jennifer Connelly

Jennifer Connelly
Datum narození: 12.12.1970
Místo narození: Catskill Mountains, New York, USA

Životopis:

Mládí a vzdělání:

Jennifer Lynn Connelly, jediné dítě Eileen a Gerarda Connellyových. Matka Eileen pracovala jako obchodnice se starožitnostmi a otec Gerard jako maloobchodník s oblečením. Po prarodičích z otcovy strany zdědila norské a irské a z matčiny strany ruské a polské kořeny. Celá rodina žila 4 roky ve Woodstocku ve státě New York, aby se následně přestěhovali do Brooklynu, kde malá Jennifer prožila většinu svého dětství s výhledem na Brooklynský most a Manhattan. Poblíž jejího nového domova byla také prestižní škola Svaté Anny (St. Anna's School), do které už od mládí docházela. Na její budoucí kariéru měl také vliv jeden z otcových přátel, který byl reklamním manažerem a už jako mladou ji navrhl modelingovým agenturám. Ten rodičům navrhl, aby z jejich výjimečně krásné dcery udělali dětskou modelku. Desetiletá Jennifer tak začala s matkou chodit na konkurzy a výsledek se prostřednictvím novin a časopisů s jejími fotkami rychle dostavil. V roce 1992 začíná Jennifer studovat drama a angličtinu na Univerzitě Yale, aby dva roky poté přestoupila na Stanford. Během 90. let prošla kurzy psaní a kreslení na The New School v New Yorku.

Osobní život:

Jennifer Connelly je veganka, což znamená, že dodržuje přísnou formu vegetariánství založenou na čistě rostlinné stravě. Své první dítě syna Kaie (*1997) má s fotografem Davidem Duganem. Od 2. ledna 2002 je vdaná za herce Paula Bettanyho, se kterým má syna Stellana (*2003). Jennifer stále doufá, že se vrátí na Stanford, aby dokončila poslední rok studia. Ráda maluje a cestuje. Zajímá se o matematiku, kvantovou fyziku, filozofii a software. Velmi ráda čte a užívá si čtení a psaní básní. Jejím nejoblíbenějším autorem je James Joyce. Jennifer se považuje za venkovního člověka, ráda se prochází a chodí na pěší a horskou turistiku. Nejraději má vyprahlé a hornaté krajiny jako Tibet nebo Andy.

Kariéra:

Italské začátky

V deseti letech odstartovala její kariéra v novinách a časopisech, díky čemuž dostala šanci v televizních reklamách. Prvním setkáním s televizní kamerou byla jedna epizoda strašidelných příběhů podle Roalda Dahla NEUVĚŘITELNÉ PŘÍBĚHY (TALES OF THE UNEXPECTED, 1982). Díky své popularitě získala první filmovou roli mladé Deborah Gelly v gangsterském eposu Sergia Leoneho z roku 1984 TENKRÁT V AMERICE (ONCE UPON A TIME IN AMERICA). Film byl z větší části natočen v roce 1982, když bylo Jennifer 11 let. Podle režiséra ji k roli mladé Debory dopomohl její nos, který je nápadně podobný tomu, jaký měla představitelka starší Debory Elizabeth McGovern. Po této malé, ale pro film důležité roli dostala šanci u dalšího slavného italského režiséra Dario Argenty ve filmu PHENOMENA (1985). Mladičká herečka si vyzkoušela roli dívky, která přichází studovat do nové školy ve Švýcarsku a pomocí telepatického ovládání hmyzu se snaží vypátrat totožnost neznámého vraha. Po hororu zvolila Jennifer odlehčení ve filmu o dospívání SEDM MINUT V NEBI (SEVEN MINUTES IN HEAVEN). Mladá a stále zářivější hvězda Jennifer Connelly letěla vzhůru filmovým světem. Dokázala to i v dalším fantasy filmu LABYRINT (LABYRINTH, 1986), kde ztvárnila postavu mladé dívky Sarah, která si přeje, aby postavy z její oblíbené knihy unesly jejího nevlastního malého bratříčka, o kterého se stará, avšak lítost a láska ji dovedou ke snaze najít bratra a přivést ho zpět. Přes komerční zklamání, které neodvrátil ani David Bowie v roli krále skřítků Jaretha, byl film přivítán s radostí především u fanoušků fantasy. Následovalo několik nešťastně zvolených filmů, které přibrzdily její kariéru (BALLET/ETOILE , 1988, PRIMA DĚVČATA/SOME GIRLS, 1988). Ani film ŽHAVÉ MÍSTO/THE HOT SPOT, 1990, rež. Dennis Hopper) nepředstavoval komerční úspěch, ale podle hodnocení kritiků to nebyl nijak špatný počin. Právě zde se dočkala Jennifer své první scény, ve které byla od pasu nahoru nahá, v té době jí bylo 20 let. Touto scénou chtěl Hopper zdůraznit dráždivost postavy a ještě netušil, že tato nahota bude v celkem 7 filmech k Jennifer Connelly neodmyslitelně patřit. V následujícím roce se Jennifer objevila na přední straně srpnového čísla časopisu pro muže Esquire kvůli článku „Women We Love“ (Ženy, které milujeme). Mnohem úspěšnější byla volba snímku HLEDÁM MÍSTO (CAREER OPPORTUNITIES, 1991), který se pro tehdejší teenagery stal kultovní klasikou. V roce 1992 si zahrála vedle Jasona Priestleyho, tehdejší hvězdy seriálu Beverly Hills 902 10, ve videoklipu „I Drove All Night“ od Roye Orbisona.

„Měla jen svou představu a tu nám předvedla. Nebyla v tom profesionalita zkušené tanečnice, ale naivita, kterou si mě získala. A mám za to, že i diváky.“ - Sergio Leone o tanečním výkonu Jennifer Connelly v roli mladé Debory.

Disneyho film ROCKETEER z roku 1991 představoval další šanci nastartovat v posledních letech nepříliš úchvatnou kariéru, avšak selhal. Film to nebyl rozhodně špatný, ale byl velmi naivní a jemně stylizovaný do období před druhou světovou válkou. Bez velkých hvězd nebyl ROCKETEER ten potřebný hit, ale i přesto se po komerční stránce zaplatil a dodnes je pro mnohé neprávem přehlíženým počinem. Fanoušci sci-fi, fantasy a hororu však její herecký výkon nenechali bez povšimnutí a získala tak svou první nominaci za nejlepší herečku ve vedlejší roli na cenu Saturn Award. Přesto si Jennifer vzala na téměř 5 let filmovou dovolenou, při níž se objevila pouze v dvou malých rolích. John Singleton nadějné herečce nabídl roli lesbické školačky ve filmu HOLÉ LEBKY (HIGHER LEARNING, 1995). Roku 1996 se pokusila pokračovat v kariéře po malých krocích v menších rolích a zkusila štěstí v nezávislém filmu FAR HARBOR, který byl poměrně dobře hodnocen. Následovaly snímky BOSS (MULHOLLAND FALSS, 1996), RANDE (INVENTING THE ABBOTTS, 1997) a kritiky opěvovaný sci-fi snímek SMRTIHLAV (DARK CITY, 1998), ve kterém dostala možnost hrát vedle Rufuse Sewella, Williama Hurta, Iana Richardsona a Kiefera Sutherlanda. SMRTIHLAV byl druhý film režiséra Alexe Proyase a znamenal posun vpřed v kariéře mladé herečky, které bylo tou dobou 28 let. Jennifer Connelly se svou rolí manželky zbavila zbytků image naivní dívky, kterou měla z mnoha předchozích převážně teenagerských snímků, a také se jí otevřely dveře k dalšímu filmu POLLOCK (2000), kde měla ztvárnit postavu Pollockovy milenky. Tentýž rok ještě stihla Jennifer méně známý snímek ČEKÁNÍ NA SMRT (WAKING THE DEAD, 2000).

Zlom v kariéře

Zlomový rok přišel po úspěchu ve filmu SMRTIHLAV, když ji obsadil talentovaný režisér Darren Aronofsky do svého nového filmu REQUIEM ZA SEN (REQUIEM FOR A DREAM, 2000). První velká příležitost představit se v jedné z hlavních rolí ve snímku o trojici mladých lidí, kteří se navzájem znají a všechny vedle kamarádství spojuje také heroin. Tímto filmem dokončila přerod z představitelky naivních žen, které bez zábran ukazují své poprsí a konečně se z ní stala seriózní herečka a začali jí tak chápat také diváci. Za svůj výkon v REQUIEM ZA SEN ještě nezískala žádnou velkou hereckou cenu, i když by si ji zasloužila a její výkon je některými považován za její zatím nejlepší v životě, ale vše se mělo změnit s jejím následujícím filmem ČISTÁ DUŠE (A BEAUTIFUL MIND, 2001). Snímek Rona Howarda o Johnu Forbesu Nashovi Jr., brilantním matematikovi, který prožil většinu života jako paranoidní schizofrenik, je od první do poslední minuty představením Russella Crowea a Jennifer Connelly, která se jako milující partnerka snaží srovnat s psychickým stavem svého muže a pomáhat mu v jeho složitém životě. Film měl nejen komerční úspěch, ale také se jednalo o jeden z nejlépe hodnocených filmů roku. Vše vyvrcholilo osmi nominacemi na Oscara, z čehož byly proměněny čtyři. Jennifer si odnesla jednoho Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli a zbylé tři Oscary byly za film, režii a scénář. Vedle zlaté sošky získala do své sbírky ocenění za stejnou roli celkem 9 cen a byla nominovaná na dalších pět. Jejímu hereckému výkonu v ČISTÉ DUŠI byl také věnován článek v magazínu Times. Z malé dívky, která ve svých 10 letech okouzlila diváky ve snímku TENKRÁT V AMERICE se stala během dvaadvaceti let krásná žena, výborná herečka a majitelka Oscara.

„Když si to role žádá, udělám pro ni cokoliv“.

Období po Oscaru

Po Oscaru její kariéra nabrala nový směr. Získávala zajímavější role a její jméno se stalo synonymem kvalitního výkonu. V roce 2003 se představila ve dvou filmech. Jedním byl HULK režiséra Anga Leeho, který se snažil vytvořit psychologický obraz komiksového superhrdiny zasazený do našeho světa. Jennifer ztvárnila přítelkyni hlavní postavy doktora Bruce Bannera, který se v excitaci mění ve velké zelené monstrum. Druhým filmem byl DŮM Z PÍSKU A MLHY (HOUSE OF SAND AND FOG), kde se Jennifer objevila po boku Bena Kingsleyho. Tématem snímku je soupeření dvou zcela odlišných lidí, které rozděluje rasa, pohlaví, názory i kultura, v níž byli vychováni. Film vznikl podle novely Andre Dubuse III., který za ni získal National Book Award a připomíná nezávislé filmy, ve kterých Jennifer hrála v závěru devadesátých let. Snímek byl oceněn třemi nominacemi na Oscara, avšak ani jedna nebyla neproměněna. Následovala vzpomínka na její herecké začátky a role v hororu, tentokrát americkém remaku staršího japonského snímku TEMNÉ VODY (DARK WATER, 2005). Přes nevydařenou realizaci se Jennifer vrátila k ambicióznějším snímkům. V roce 2006 opět stihla natočit dva filmy. Větší roli sehrála ve filmu KRVAVÝ DIAMANT (BLOOD DIAMOND, 2006), kde se pod taktovkou Edwarda Zwicka snažila jako novinářka zdokumentovat stav, ve kterém žijí obyvatelé Siery Leone a jak funguje tamní válka za podpory diamantů jako oběživa za zbraně. Objevila se tu společně s Leonardem DiCapriem a Djimonem Hounsou a za podpory režiséra snímek dokráčel až k pěti nominacím na Oscara. O něco menší roli sehrála v snímku JAKO MALÉ DĚTI (LITTLE CHILDREN, 2006), kde se stala součástí milostného trojúhelníku s Kate Winslet a Patrickem Wilsonem. Přestože se Jennifer ve filmu neobjevuje tak často jako ostatní dva jmenování, její role má své kouzlo a zanechá v divákovi i přes krátký čas expozice jasný otisk. Film získal 3 nominace na Oscara a opět podtrhuje kvalitní výběr snímků, který snad s jedinou výjimkou za posledních 5 let (TEMNÉ VODY) dělá z Jennifer Connelly jednu z nejstabilnějších hereček současnosti. Snímek RESERVATION ROAD (2007) vypráví o smrti dítěte a pomstě otce, která může vést ke zničení jeho vlastní rodiny. Na konci roku 2008 se Jennifer Connelly objevila vedle Keanu Reevese v remaku staršího amerického filmu DEN, KDY SE ZASTAVILA ZEMĚ (THE DAY THE EARTH STOOD STILL). Původní film vyprávěl o mimozemšťanovi, který přicestuje na planetu Zemi, aby ji pomohl zachránit před zničením, které by ji mohlo potkat, pokud neukončí všechny války, kterými ohrožuje vesmírný mír. Následně propůjčila svůj hlas animovanému filmu 9, který vypráví o postapokalyptické noční můře, ve které je celé lidstvo v ohrožení. V lednu roku 2009 měl premiéru malý nezávislý snímek AŽ TAK MOC TĚ NEŽERE (HE´S JUST NOT THAT INTO YOU), ve kterém se Jennifer setkala se svým manželem Paulem Bettanym a s Drew Barrymore. Ve snímku CREATION (2009) si zahrála manželku a matku deseti dětí světoznámého a uznávaného přírodovědce Charlese Darwina, Emmu Darwinovou.


Zajímavosti: • Ve snímku RANDE (1997) hrála Jennifer Connelly sestru Liv Tyler. Ta ji v remaku snímku HULK (2003) s názvem NEUVĚŘITELNÝ HULK (2008) nahradila v roli psycholožky Betty Ross, která je přítelkyní hlavní postavy doktora Bruce Bannera • Jako teenager na Stanfordu sportovala a získala přezdívku „death grip“ (smrtelné sevření) • Se svým hereckým kolegou z filmu ROCKETEER (1991) Billem Campbellem měla Jennifer milostný vztah stejně jako ve filmu. Ten trval až do poloviny devadesátých let, i přes všeobecné sympatie k páru skončil vztah krátce po zásnubách • Na začátku 80. let si zahrála malou roli ve videoklipu skupiny Duran Duran – „Union of The Snake“ • Její míry podle „Celebrity Sleuth magazíne“ jsou 86-55-86 a její výška je 1,70 metru • Mluví plynule italsky a francouzsky • V roce 2002 byla Jennifer jmenovaná mezi padesát nejhezčích lidí světa podle časopisu People • V roce 2007 byla časopisem Empire vybrána jako číslo 54 mezi 100 nejvíce sexy hvězd filmové historie • Její syn Stellan dostal jméno po švédském herci Stellanu Skarsgårdovi, který je blízký přítel Bettanyho, manžela Jennifer Connelly • Ve filmu HEATHERS byla postava Veroniky napsaná přímo pro Jennifer, ta však roli nakonec odmítla • Ve filmech SMRTIHLAV (1998), REQUIEM ZA SEN (2000) a DŮM Z PÍSKU A MLHY (2003) najdete scénu, ve které Jennifer stojí osamoceně na konci mola v neobyčejném závěru. Každý z režisérů natočil tuto scénu z různých důvodů a všichni tvrdí, že jde o shodu náhod • Byla zkoušena pro titulní roli ve filmu OHNIVÉ OČI (FIRESTARTER, 1984). Roli na konec získala Drew Barrymore. • Je tváří módního domu Balenciaga, který v současnosti patří pod Dům Gucci. Balenciaga obléká také Nicole Kidman a Kylie Minogue. • Často vystupuje v reklamách na pivo Miller

Získané ceny (celkem 12):
2007 – Hollywood Film Award – Herečka roku ve vedlejší roli
2004 – KCFCC Award – Nejlepší herečka – DŮM Z PÍSKU A MLHY
2002 – Oscar – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – AFI Film Award – Nejlepší ženský herecký výkon – ČISTÁ DUŠE
2002 – BAFTA Film Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – Critics Choice Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – Golden Globe – Nejlepší herečka ve vedlejší (film) – ČISTÁ DUŠE
2002 – KCFCC Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – OFCS Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – PFCS Award – nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – Golden Satellite Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli ve filmu (drama) – ČISTÁ DUŠE
2001 – SEFCA Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE

Nominace na ceny (celkem 14):
2004 – Saturn Award – Nejlepší herečka – HULK
2004 – Golden Satellite Award – Nejlepší herečka ve filmu (drama) – DŮM Z PÍSKU A MLHY
2004 – Critics Choice Award – Nejlepší herečka – DŮM Z PÍSKU A MLHY
2003 – Empire Award – Nejlepší herečka – ČISTÁ DUŠE
2002 – Sierra Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – Screen Actor Guild Awards – Výjimečný herecký výkon herečky v hlavní roli – ČISTÁ DUŠE
2002 – Screen Actor Guild Awards – Výjimečný výkon hereckého obsazení ve filmu (drama)
2002 – CFCA Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2001 – Chlotrudis Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – ČISTÁ DUŠE
2001 – PFCS Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – REQUIEM ZA SEN
2001 – OFCS Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – REQUIEM ZA SEN
2001 – Independent Spirit Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – REQUIEM ZA SEN
2000 – Sierra Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – REQUIEM ZA SEN
1992 – Saturn Award – Nejlepší herečka ve vedlejší roli – THE ROCKETEER
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Číslo 9

Číslo 9

O filmu: Lidé jsou pryč. Kdy a jak k tomu došlo, není příliš jasné. V troskách starého světa přežívají jenom podivní hadroví panáčci s čísly na zádech. Do této pochmurné doby se narodí Devítka, která je možná předurčena vše změnit. Když se potká se…
72 %
49757 zhlédnutí
Přehrát film
Dilema

Dilema

O filmu: Ronny (Vince Vaughn) a Nick (Kevin James) jsou už od vejšky nejlepší kámoši. Společně vedou firmu vyvíjející automobilové motory, přičemž Nick je technologickým géniem, zatímco Ronny obchodním talentem, který Nickovy nápady prodává. Právě…
53 %
33856 zhlédnutí
Přehrát film
Hulk

Hulk

O filmu: Nebojte, tento film nebude mať nič spoločné s televíznym seriálom Neuveriteľný Hulk, v ktorom vystrájal neherecký zápasník Lou Ferrigno. V 120 miliónovom celovečernom Hulkovi bude vystrájať Eric Bana (známy z Čierneho jastraba zostreleného…
61 %
154952 zhlédnutí
Přehrát film
Den, kdy se zastavila Země

Den, kdy se zastavila Země

O filmu: Mysleli jsme, že Země je naše. Byla to chyba. V historii existuje mnoho příkladů střetů civilizací, po nichž ty méně vyspělé zanikly nebo byly zotročeny. V našem filmu jsme těmi méně vyspělými my, lidstvo. Film vypráví příběh mimozemšťana…
61 %
60761 zhlédnutí
Přehrát film
Krvavý diamant

Krvavý diamant

O filmu: Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů (Leonardo DiCaprio) a prostý rybář (Djimon Hounsou) se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. Dva muži spojí své síly v zoufalé misi: znovu získat vzácný růžový diamant…
84 %
76589 zhlédnutí
Přehrát film
Requiem za sen

Requiem za sen

O filmu: Ovdovělá Sara Goldfarbová žije na Coney Island a snadno podléhá mámení televizních pořadů. Právě teď drží dietu, aby se mohla účastnit jedné ze show. Její milý ale bezmocný syn Harry má novou přítelkyni Marion a společně se snaží čelit…
88 %
153549 zhlédnutí
Přehrát film
Inkoustové srdce

Inkoustové srdce

O filmu: Když Mo Folchart čte příběh, postavy přímo vystupují ze stránek. Doslova. A to je problém. Mo musí využít svých zvláštních schopností, aby vetřelce nějak vrátil zpátky do jejich světa... a zachránil ten náš. Což se ovšem snadněji řekne,…
58 %
51621 zhlédnutí
Přehrát film
Labyrint

Labyrint

O filmu: Neobvyklými hrdiny filmu Labyrint z produkce režiséra Hvězdných válek George Lucase jsou roztodivné příšerky z dílny The Jim Henson Creature Shop. Hlavní roli tohoto rodinného filmu plného hudby, dobrodružství, legrace i prvků fantasy…
76 %
78859 zhlédnutí
Přehrát film
Až tak tě moc nežere

Až tak tě moc nežere

O filmu: Ben Affleck, Jennifer Anistonová, Drew Barrymoreová a Jennifer Connellyová v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu,…
66 %
107350 zhlédnutí
Přehrát film
Ďáblova ruka

Ďáblova ruka

O filmu: Charismatický otec Dan Day (Pierce Brosnan) si svým kouzlem podmanil celé město. Je na vrcholu a každý ho zbožňuje. Jenže osud s ním má jiné plány. Když po vystoupení příjme pozvání na skleničku od svého kontroverzního odpůrce a…
49 %
6065 zhlédnutí
Přehrát film
Čistá duše

Čistá duše

O filmu: Film inspirovaný autentickým životním příběhem Johna Forbese Nashe ml., nositele Nobelovy ceny za ekonomii. V roce 1947 byl John přijat na prominentní univerzitu v Princetonu s pověstí zcela mimořádně talentovaného matematika. Nepodobá se…
89 %
106163 zhlédnutí
Přehrát film
Až tak moc tě nežere

Až tak moc tě nežere

O filmu: Ben Affleck, Jennifer Anistonová, Drew Barrymoreová a Jennifer Connellyová v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu,…
66 %
65746 zhlédnutí
Přehrát film
Boss

Boss

O filmu: Max Hoover je šéfem losangeleského speciálního policejního oddílu, který na příkaz starosty očisťuje město od organizovaného zločinu, přičemž používá tvrdé, obyčejně nezákonné, ale nadřízenými tolerované metody. V době vyšetřování vraždy…
67 %
18841 zhlédnutí
Přehrát film
Zimní příběh

Zimní příběh

O filmu: V mýtickém prostředí New York City se více než jedno století odehrává příběh filmu „Winter's Tale" plný zázraků, neblahých osudů a odvěkého konfliktu dobra a zla.
61 %
126641 zhlédnutí
Přehrát film
Noe

Noe

O filmu: Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema (Russell Crowe) ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém (Anthony Hopkins). Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská…
59 %
187845 zhlédnutí
Přehrát film
Tenkrát v Americe

Tenkrát v Americe

O filmu: Mladá žena se v noci vrací do hotelového pokoje. Čekají tam na ni neznámí muži, policisté, kteří chtějí vědět, kam zmizel její milenec Noodles. Jeho tři kamarádi, Patrick Goldberg, Philip Stein a Maximilian Bercovicz jsou již mrtví. Když…
88 %
54362 zhlédnutí
Přehrát film
Temné vody

Temné vody

O filmu: Dahlia Williams (JENNIFER CONNELLY) začíná nový život. Má novou práci, přestěhovala se do nového bytu a je pevně odhodlána konečně hodit za hlavu vztah se svým odloučeným manželem a plně se věnovat výchově pětileté dcery Ceci. Když se ale…
52 %
22480 zhlédnutí
Přehrát film
Smrtihlav

Smrtihlav

O filmu: Je tu město. Fantaskně bizarní, věčně zahalené do tmy. Jsou tu lidé. Šediví a lhostejní, kteří se každou noc přesně o půlnoci ponoří do hlubokého spánku, aby se probudili se zcela novými vzpomínkami. Jsou tu Oni. Starobylá umírající rasa,…
76 %
41172 zhlédnutí
Přehrát film
Jako malé děti

Jako malé děti

O filmu: Ústřední hráči příběhu tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže znuděného stereotypem a zdaleka už ne tolik překypujícího láskou k…
78 %
30609 zhlédnutí
Přehrát film
Pollock

Pollock

O filmu: Život světoznámého newyorského malíře Jacksona Pollocka nebyl vždy plný úspěchů a ocenění. Jeho násilnický a radikální styl tvorby mnohé odrazoval, Pollockovo nové umění bylo považováno za obskurní, své obdivovatele si hledalo jen postupně…
78 %
18722 zhlédnutí
Přehrát film
Aloft

Aloft

O filmu: Aloft vypráví příběh o matce, která se potýká s nejrůznějšími problémy. Setkává se svým synem, kterého před 20 lety opustila.(Mrs.Blue)
56 %
3713 zhlédnutí
Přehrát film
Shelter

Shelter

O filmu: Hannah (Jennifer Connelly) a Tahir (Anthony Mackie) se potkali na Manhattanu a zamilovali se do sebe. Jenže jejich láska se neodehrává v módních barech nad sklenkou cosmopolitanu a pak v saténovém povlečení, ale uprostřed krabic, nedopalků…
73 %
9228 zhlédnutí
Přehrát film
Reservation Road

Reservation Road

O filmu: Reservation Road je příběhem Ethana (Joaquin Phoenix) a Dwighta (Mark Ruffalo), dvou otců, kteří se musí smířit se smrtí dítěte. Ethan, otec oběti autonehody, se nedokáže se situací vyrovnat a stává se čím dál posedlejší v hledání vraha a…
66 %
5939 zhlédnutí
Přehrát film
Stuck in Love

Stuck in Love

O filmu: Bill (Greg Kinnear) je rozvedený spisovatel, který k psaní vede i svou dceru Sam (Lilly Collins) a syna Rustyho (Nat Wolff). Sam zrovna slaví úspěch vydáním své první knihy, a plně si užívá nezávazných vztahů na jednu noc. Bill stále doufá…
78 %
75654 zhlédnutí
Přehrát film
Den, kdy se zastavila Země

Den, kdy se zastavila Země

O filmu: Mysleli jsme, že Země je naše. Byla to chyba. V historii existuje mnoho příkladů střetů civilizací, po nichž ty méně vyspělé zanikly nebo byly zotročeny. V našem filmu jsme těmi méně vyspělými my, lidstvo. Film vypráví příběh mimozemšťana…
61 %
4168 zhlédnutí
Přehrát film
Rocketeer

Rocketeer

O filmu: Následník legendárního filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy Rocketeer je stejně jako jeho předchůdce plný napětí, humoru a vybroušených zvláštních efektů. Film, který je zasazen do kouzelného období 30. let minulého století,…
65 %
8543 zhlédnutí
Přehrát film
Inkoustové srdce

Inkoustové srdce

O filmu: Když Mo Folchart čte příběh, postavy přímo vystupují ze stránek. Doslova. A to je problém. Mo musí využít svých zvláštních schopností, aby vetřelce nějak vrátil zpátky do jejich světa... a zachránil ten náš. Což se ovšem snadněji řekne,…
58 %
4566 zhlédnutí
Přehrát film
Labyrint: Zhorenisko

Labyrint: Zhorenisko

O filmu: Neobvyklými hrdiny filmu Labyrint z produkce režiséra Hvězdných válek George Lucase jsou roztodivné příšerky z dílny The Jim Henson Creature Shop. Hlavní roli tohoto rodinného filmu plného hudby, dobrodružství, legrace i prvků fantasy…
76 %
1804 zhlédnutí
Přehrát film
Phenomena

Phenomena

O filmu: Newyorské dievča Jennifer prichádza študovať do švajčiarskej školy v alpských horách. Od spolubývajúcej sa dozvedá, že v lokalite vyčína vrah. Ako sama čoskoro spozná, miesta spáchaných vrážd sprevádza výskyt malých bielych červov.…
73 %
7470 zhlédnutí
Přehrát film
Americká idyla

Americká idyla

O filmu: Snímek Americká idyla rekapituluje život Seymoura „Švéda" Levova (Ewan McGregor). Švéd býval na univerzitě úspěšným sportovcem, vzal si za ženu královnu krásy a ta mu porodila krásnou dceru Merry. Stává se z něj úspěšný podnikatel, který…
63 %
13956 zhlédnutí
Přehrát film
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

O filmu: Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny.…
80 %
398256 zhlédnutí
Přehrát film
Hrdinové ohně

Hrdinové ohně

O filmu: Film Hrdinové ohně, natočený na motivy skutečné události, vypráví hrdinský příběh provinčního hasičského sboru, který se díky naději, odhodlání a obětavosti svých členů stal jedním z nejelitnějších hasičských týmů ve Spojených státech.…
82 %
15299 zhlédnutí
Přehrát film
Spisovatelé

Spisovatelé

O filmu: Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách.(Filmbox)
77 %
3094 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku