Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jennie Garth

Jennie Garth
Datum narození: 03.04.1972
Místo narození: Urbana, Illinois, USA

Životopis:

Narodila se ve městě Urbana ve státě Illinois Johnovi a Carolyn Garthovým. Má šest nevlastních sourozenců - dva bratry a čtyři sestry. Její rodiče když se brali, měli každý tři děti, až poté Jennie. Když jí bylo 13, přestěhovala se celá její rodina do Phoenixu v Arizoně. Brala hodiny tance a začala se věnovat modelingu. Když byla malá, myslela si, že vystuduje vysokou školu a otevře si taneční studio.

V 15-ti letech ji objevil hledač talentů. Opustila střední školu a odstěhovala se spolu s matkou do Los Angeles. Ještě předtím obhajíla středoškolský diplom. Začala chodit na hodiny herectví a téměř denně chodila na zkoušky. Po čtyřech měsících dostala roli v seriálu NBC A BRAND NEW LIFE. Krátce poté byla obsazena do role Kelly Taylor v Seriálu BEVERLY HILLS 90210. Od té doby hrála v několika televizních filmech a některé z nich i produkovala či režírovala. V současné době hraje v sitcomu WHAT I LIKE ABOUT YOU.

Jennie si 20. prosince 2001 v Santa Barbaře vzala herce Petera Facinelliho. Mají spolu dvě dcery, Lucu Bellu a Lolu Ray. Má ráda ježdění na koni a práci na zahradě a okolo domu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Zase doma

Zase doma

O filmu: Melody Gerardová je cílevědomá workoholička zaměstnaná v korporátní společnosti, která se zabývá maloobchodním prodejem. Těší se, že svou dovolenou stráví s kamarádkami podobného ražení. K jejímu nemilému překvapení ji však šéf vyšle do…
47 %
9148 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku