Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jenna Ushkowitz

Jenna Ushkowitz
Datum narození: 28.04.1986
Místo narození: Soul, Jižní Korea

Životopis:

Americká divadelní a televizní herečka a zpěvačka Jenna Noelle Ushkowitz se narodila 28. dubna 1986 v jihokorejském Soulu. Ve třech měsících byla adoptována a vyrůstala v East Meadow na Long Islandu v New Yorku. Jenna je vyznáním katolička a studovala na katolické střední škole Holy Trinity Diocesan v Hicksville na Long Islandu. Tuto školu absolvovala v roce 2004 a přestoupila na Marymount Manhattan College, kterou vystudovala v roce 2007. Během školy vystupovala v mnoha divadelních představeních a muzikálech jako např. Bídníci či Pekařova žena.

Herecky aktivní je Jenna už od svých tří let, kdy se objevila v SEZAME, OTEVŘI SE (1969) a v jiných televizních show. Její první broadwayská role byla v muzikálu "Král a já" v roce 1996. Nyní je Jenna známá hlavně díky roli v populárním a úspěšném seriálu GLEE (2009), kde hraje Tinu Cohen-Chang, jednu ze členek sboru. Za tuto roli vyhrála společně s dalšími herci ze seriálu za rok 2010 cenu Screen Actors Guild za Nejlepší sborové vystoupení v komediálním seriálu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku