Statistika návštěvnosti kin: 25.11 - 01.12   :   Tik-Tak - 27.11.2019 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jeff Probst

Jeff Probst
Datum narození: 04.11.1961
Místo narození: Wichita, Kansas, USA

Životopis:

Jeffrey Lee "Jeff" Probst se narodil 4.listopadu 1962. Neodmyslitelně je spojen s reality show Survivor, kterou moderuje již deset let. Narodil se v americkém městě Wichita ve státě Kansas, ale převážně vyrůstal ve městě Bellevue ležícím ve státě Washington. V roce 1979 odmaturoval na Newportské střední škole a poté navštěvoval univerzitu Seattle Pacific a pracoval jako producent a komentátor marketingových videí ve filmovém a televizním studiu. V roce 2001 se po pěti letech rozvedl se svou manželkou Shelley Wright. Ve volném čase se angažuje v léčbě proti AIDS v nadaci Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation.

Jeff před začátkem moderování v SURVIVOR, moderoval také půlhodinový pořad BLACKCHAT na kabelové televizní stanici FX, kde četl a reagoval na dopisy, hovory či e-maily od diváků. Dalším zářezem v jeho kariéře bylo moderování pořadu na hudební stanici VH1 (Video Hits One), což je sesterská stanice MTV. Na VH1 uváděl zábavný kvízový pořad ROCK & ROLL JEOPARDY!, který byl zaměřen na populární hudbu. Tuto soutěž uváděl od roku 1998 do roku 2001 (v roce 2000 začal uvádět Survivor). Jeff take přispíval do pořadu ACCESS HOLLYWOOD. Kromě moderování Jeff také napsal scénář, režíroval a v roce 2001 natočil nezávislý film FINDER'S FEE. Propůjčil svůj hlas animované postavičce Raycliff v televizním seriálu FILLMORE!.

V roce 2001 magazín People zařadil Jeffa mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Byl také častým hostem v pořadu MADtv, který paroduje známé pořady a klipy. Od roku 2000 moderuje SURVIOR (v Česku také známe jako KDO PŘEŽIJE, POSLEDNÍ TROSEČNÍK). Později uvedl, že tvrdě pracoval na tom, aby se setkal s producentem Markem Burnettem a navrhl mu, aby ho zaměstnal jako moderátora této soutěže. V této roli přivedl na svět již kultovní frázi pro poraženého soutěžícího,"The tribe has spoken. It's time for you to go."(Kmen promluvil. Je čas odejít.). V roce 2007 založil The Serpentine Project, neziskový projekt, který podporuje mladé lidi v možnosti splnit si své sny.

V říjnu roku 2008 uvedl časopis Tv Guide, že Jeff Probst připravuje novou reality show pro televizi CBS s názvem LIVE FOR THE MOMENT ve které představí lidi s nevyléčitelnou nemocí a umožní jim uskutečnit "poslední dobrodružství jejich života" před smrtí. V show GET THAT A LOT se v dubnu roku 2009 objevil jako prodavač. V této show známé osobnosti pracují jako obyčejní lidé a jsou sledováni skrytými kamerami, aby zachytily reakce lidí, když zjistí kdo ve skutečnosti jsou.

Jeff se v roce 1999 stal vysvěceným farářem a znovu oddal své rodiče na jejich 35. výročí manželství.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku