Statistika návštěvnosti kin: 27.07 - 02.08   :   Dvojrole - 02.08.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jeff Corwin

Jeff Corwin
Datum narození: 11.07.1967
Místo narození: Norwell, Massachusetts, USA

Životopis:

Jeffrey Scott Corwin se narodil ve městě Norwell v americkém státě Massachusetts a už jako malý kluk viděl největší zálibu v pozorování zvířat v okolí. Jeho nejmilejšími tvory byli obojživelníci a hadi. Po vystudování střední školy pokračoval ve studiu univerzity v Bridgewateru a v Quincy. Jeho zaměřením byly vědecké obory biologie a antropologie. V roce 1999 obdržel doktorát a tím i možnost učit a přednášet.

Corwin dostal šanci prosadit se v TV díky oceánologovi Bobu Ballardovi, muži, který objevil vrak Titaniku. Začínal na stanici National Geographic, odkud brzy utekl na kanál Disney Channel a uvedl zde svůj pořad DIVOČINOU S JEFFEM CORWINEM. Nakonec si ho oblíbil producent Animal Planet a roku 2000 se vydal na velkou filmovou cestu po šesti kontinentech, včetně Antarktidy. Corwin vlastní i certifikát specialisty externí medicíny udělený americkou armádní akademií zdravotních věd.

V roce 2002 získal uznání časopisu People coby jeden z 50 nejkrásnějších lidí světa. V roce 2003 se objevil v epizodě seriálu CSI:MIAMI, kde hrál sám sebe. V roce 2004 vyhrál cenu Daytime Emmy za snímek JEFF CORWIN UNLEASHED určený dětem a v roce 2005 byl na stejnou cenu nominován znovu.

Na jaře 2007 začal natáčet novou show pro kanál Travel Channel s názven NAPŘÍČ ALJAŠKOU S JEFFEM CORWINEM. Jeff často přichází do blízkého kontaktu s divokými a velmi nebezpečnými živočichy. Od natáčení série JEFF CORWIN EXPERIENCE má například po nešťastném incidentu panický strach z opic!

Dnes žije se svou ženou a dvěma dcerami ve městě Marschfield ve státě Massachusetts. I nadále pokračuje v práci na své show a zároveň pořádá přednášky z ekologie a biologie po celých spojených státech. Nejvíce se však interesuje ve snaze zachránit tropické deštné pralesy.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Zvonilka a tvor Netvor

Zvonilka a tvor Netvor

O filmu: Zvonilka a tvor Netvor je dalším ze strhujících dobrodružství Zvonilky a jejích vílích kamarádek. Veselá a talentovaná víla Chovatelka Fauna věří, že nelze soudit růži podle trní a že každý živý tvor je v jádru dobrý. A tak se spřátelí se…
65 %
175298 zhlédnutí
Přehrát film
Galapágy 3D: Zázrak přírody

Galapágy 3D: Zázrak přírody

O filmu: V nekonečných vodách Pacifiku leží jeden ze zázraků přírody: Galapágy. Magické místo, kterému se nic nevyrovná, sopečné souostroví, kde našla domov neuvěřitelná směsice živočichů. Galapágy změnily náhled lidstva na samotnou přírodu a…
81 %
20378 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku