Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jason Dolley

Jason Dolley
Datum narození: 05.07.1991
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Životopis:

Celým jménem Jason Scott Dolley, se narodil v Simi Valley, Kalifornii. Tento americký herec začal s kariérou v 11 letech, kdy získal hlavní roli v krátkem filmu Chasing Daylight.

Jeho kariéra se ale naplno rozjela až po účasti na konkurzu v sitcomu "Complete Savages" režiséra Mela Gibsona. V roli TJ Savage si zahrál nejmladšího s pěti střelených bratrů. Po zrušení seriálu hrál ve snímku Saving Shiloh, kde se objevil jako Marty Preston, poté v seriálu Čti a Plač jako milý, ale nesmělý Connor Kennedy a ve filmu The Air I Breathe jako mladý Plesure.

V roce 2006 se objevil v Duracells commercial "Trusted Everywhere". Dolly byl součásti Yellow Team v druhém sestřihu na kanálu Disney, vysíláném v roce 2007.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě

Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě

O filmu: Teddy a Amy jsou na cestě za prarodiči odloučeni od zbytku rodiny. Pokoušejí se cestovat na vlastní pěst, ale nakonec musí být ve vánočním čase zachráněni.
55 %
53545 zhlédnutí
Přehrát film
Maskot Pete

Maskot Pete

O filmu: Když pomáhá Pete kamarádovi s oblékáním obleku středoškolského maskota, změní se v neskutečného chlapíka a stane se celebritou. Nikdo ale neví, že v kostýmu je Pete. Každý chce znát pravou identitu Kuřete a Pete se musí rozhodnout, jestli…
38 %
15354 zhlédnutí
Přehrát film
To, co dýchám

To, co dýchám

O filmu: Romantické krimi-drama The Air I Breathe je inspirováno starým čínským příslovím, které život dělí na čtyři základní emoční kameny: štěstí, požitek, žal a lásku. Obchodník (Štěstí - Whitaker) prodal svůj život sázkám na koně; gangster …
73 %
19027 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku