Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jansová, Marie

Jansová, Marie
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Marie Jansová je česká herečka, která se narodila roku 1981 v Ústá nad Labem. Po gymnáziu zamířila na JAMU, obor činoherní herectví. Po ročním angažmá v zahraničí v německém Stuttgartu a půlroční stáži v Lisabonu se vrátila do Čech. Spolupracuje s mnoha prestižními divadly jako např. Divadlo Reduta ( Národní divadlo Brno), divadlo Husa na provázku, divadlo Bratří Formanů, Národní divadlo, experimentální prostor ROXY/NoD či autorské Divadlo Dno. Spolupracuje i s projektem Plzeň-EMK 2015, příležitostně se věnuje i režii a produkci.Je svobodná a žije v Praze na Letné se psem jménem Růžena. Ráda by točila přírodopisné dokumenty, měla svou vlastní cooking show a naučila se pořádně surfovat. Ráda cestuje, fotí, zpívá a tančí.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku