Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Janouš, Martin

Janouš, Martin
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Martin Janouš absolvoval DAMU v roce 1995 a od té doby je členem Studia Ypsilon. Hrál a působil ve většině y-nscenací Žert, satira, ironie a hlubší význam (Bohumílek), Horrorband (Dr. Jonathan Harker), Oprátka (Soused), Prodaná nevěsta (Indián), Hlava Medúzy (Francis Lopez), Praha stověžatá (Starší syn Šťáhlav), Tři mušketýři jdou (Rochefort), Vdovou proti své vůli (Stařena, Kupec), T. G. M. aneb Masaryk v kostce (Někdo) a Muž na větvi (Nasazený).V devadesátých letech si zahrál v kultovním filmu Ondřeje Trojana Pějme píseň dohola (1991), v televizním filmu Eine kleine Jazzmusik (1996) a založil vlastní autorské divadlo EXTRÉM (1999), které dostalo název podle extrémních podmínek, v nichž začínalo. Objevil se v televizních seriálech a cyklech jako Trapasy, To nevymyslíš!, Redakce, Přešlapy nebo Letiště. Autorsky je spojen s Českou televizí, která odvysílala jeho western Ruty šuty Arizona a silvestrovskou parodii S námi o nás. S televizí spolupracuje také na pořadech pro mládež, věnuje se dabingu a rozhlasové reklamě.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku