Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jane McGregor

Jane McGregor
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Životopis:

Jane McGregor (nar. 1983) je kanadská herečka, známa hlavne pre jej úlohu vo filme SLAP HER, SHE'S FRENCH z roku 2002. Medzi jej známe filmy patrí aj kanadská dráma FLOWER & GARNET (2002) a mysteriózny THAT BEAUTIFUL SOMEWHERE (2006).

Kariéru začala s výučbou na Vancouver Youth Theatre vo veku ôsmich rokov, keď vystupovala aj v reklamách na hračky. Jej prvé televízne vystúpenie bolo v dvoch epizódach kanadského seriálu THE ODYSSEY (1992). V roku 1999 sa objavila v jednej epizóde TV série SO WEIRD. Vedľajšie postavy stvárnila aj v známych seriáloch SUPERNATURAL (2005) a 4400 (2004). K jej ďalším filmom patrí napr. LIVE THROUGH THIS (2000), THE MAGIC OF ORDINARY DAYS (2005) a CITIZEN DUANE (2006).

McGregor sa narodila v roku 1983 a stále býva v rodnom Vancouveri. Má jednu sestru. Rada poskytuje rozhovory, ale nemá rada konkurzy. V roku 2002 vyhrala cenu Artistic Merit Award za film Flower & Garnet. Momentálne vyučuje herectvo na Biz Studio vo Vancouveri.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Odyssea

Odyssea

O filmu: Jedenáctiletý chlapec Jay se po nehodě při pokusu zachránit dalekohled svého dlouho pohřešovaného otce, dostává do komatu. Objeví se ve světě, kde neexistují dospělí, a kterému vládne nejstarší dítě podobné Jayovu otci nejen jménem; Brad.…
75 %
11734 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku