Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Janáčková, Kristýna

Janáčková, Kristýna
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Kristýna Janáčková se narodila 4. září 1981 ve Vsetíně. Má staršího bratra. Na základní škole prospívala s vyznamenáním a pro spolužáky byla tak trochu šprt. Její rodiče doufali, že se z Kristýny stane doktorka. Už jen kvůli tomu, že oba rodiče jsou lékaři (otec je gynekolog a primář onkologie a maminka porodní asistentka). Kristýna však už od dětství toužila být herečkou a chtěla jít studovat konzervatoř. Rodičům se to však nelíbilo a nevěřili, že se herectvím uživí. Po základní škole přišelo Masarykovo gymnázium. Její bratr prospíval s vyznamenáním i na gymnáziu a rodiče očekávali to samé i od Kristýny. Gymnázium však Kristýnu nebavilo. V průběhu gymnázia navštěvovala dramatický soubor a semináře. Přihlásila se na DAMU na alternativní a loutkové divadlo, ale nezvládla přijímací zkoušky. Krátce nato začala hostovat ve zlínském divadle, kde chodila na semináře. V Ostravě však Kristýna nebyla spokojená a odstěhovala se do Prahy. Zpočátku bydlela u bratra. Začala pracovat ve vinárně Bokovka, kde byl jedním z majitelů režisér Jan Hřebejk. První do filmu ji však obsadil režisér Jiří Strach a to do filmu Ďáblova lest, kde si zahrála studentku archeologie Kláru. V roce 2005 jsme jí mohli vidět v pohádce Království Potoků jako princeznu Annu. Její však zatím nejdelší seriálová role je Kristýna Tichá v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku