Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jana Janatová-Havlátová

Jana Janatová-Havlátová
Datum narození: 01.03.1968

Životopis:

Jana Janatová, provdaná Havlatová se narodila 1.března 1968 v Benátkách nad Jizerou. Vystudovala balet na Taneční konzervatoři v Praze. Už na konzervatoři se přihlásila na konkurz do TV seriálu MY VŠICHNI ŠKOLOU POVINNÍ (1984), kde se zalíbila režiséru Ludvíku Rážovi a ten ji hned obsadil do role Jitky Povejšové. Potom ji už nic nebránilo, aby se věnovala herecké kariéře. Ovšem svou slibnou kariéru ukončila záhy v roce 1988, kdy si naposled zahrála v TV seriálu CIRKUS HUMBERTO roli Ludmily Karasové.

Její herecká filmografie nebyla nijak velká, za zmínku ještě stojí TV seriál SYNOVÉ A DCERY JAKUBA SKLÁŘE (1985), kde ztvárnila roli Terezky Cirklové a TV film PAPILIO (1986). Po herecké dráze se Jana Janatová dala opět na balet, který také vystudovala a nějaký čas působila v taneční skupině UNO. Byla i sólistkou baletu HD Karlín a trenérkou sportovní gymnastiky SVS SPARTA PRAHA. Trénovala také známého krasobruslaře Tomáše Vernera. Vedla mimo jiné i dramatický kroužek v Sázavě, kde také založila dětské muzikálové divadlo pro které psala i scénáře. 

V současné době se věnuje módnímu návrhářství, má vlastní půjčovnu svatebních a společenských šatů v Benešově. Svoje šaty si od roku 2012 navrhuje pod obchodní značkou HJ original. Ve volných chvílích vede kurzy klasického a moderního baletu a španělského tance Flamenco v Benešově.

Jana Janatová-Havlatová žije v Xaverově nedaleko Sázavy spolu se svým manželem Petrem, který podniká v zahradnictví. Spolu mají tři děti, dceru Simonu a syny Petra a Šimona.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Cirkus Humberto

Cirkus Humberto

O filmu: Seriál podle románu E. Basse vypráví o šesti generacích cirkusáckého rodu. Děj se odehrává v rozmezí let 1826 - 1924. Účinkovalo zde více než 100 hlavních herců. Mezi nejvýraznější postavy patří Carlo Humberto, zakladatel cirkusu, jeho zeť…
76 %
24120 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku