Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jana Gavačová

Jana Gavačová

Životopis:

Jana Gavačová je slovenská herečka, která strávila polovinu svého života v tanečním sálu a za piánem. Studovala herectví na Vysoké škole múzických umění a psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Po úspěšném zakončení studií herectví ji díky jejím hlasovým a pohybovým dispozicím začali obsazovat do pohybovo-pěveckých postav v muzikálových projektech, jež se úspěšně hrály několik sezon na deskách takových divadel, jako je Nová scéna (Fontána pre Zuzanu, West Side Story), Bratislavské Divadlo Tanca (Čajočky), Divadlo Gunagu (Sex, mobil a rock´n´roll), ale hrála, resp. dodnes hrá i v známých projektech Slovenského Národního Divadla (Tančiareň, Orfeus a Eurydika) nebo v alternativním projektu Indiasong Divadla Aréna.

Televizní diváci ji mohou znát z populárního seriálu PANELÁK, kde hrála negativní postavu intikánky Dády, nebo z epizodních postav v ORDINACI V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ, KUTIL, SRO., MAFSTORY nebo ještě ze studentského počinu BRATISLAVAFILM. Následuje malá postava v sérii NESMRTELNÍ v adaptaci Austinové románu Rozum a cit, hlavní postava v dílu Falešná hra seriálu AFÉRY a opět epizoda s připravovaném filmu OBZRI SA VČAS.

Jana nepochází z divadelncké rodiny, oba rodiče pracují v medicínském prostředí. V současnosti se věnuje divadlu, filmu, džezovému zpěvu (Jana Gavačová Quartet), organizuje koncerty a píše blogy, reporty z uměleckých projektů, nebo rozhovory s uměleckými osobnostmi (www.jazz.sk, www.e-kumst.sk, www.skjazz.sk).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Bratislavafilm

Bratislavafilm

O filmu: Bratislavafilm je hraný dokument o dobe ktorý vystihuje, život v súčastnosti. Jeden den v meste z pohľadu Mafiána (Banán (mafstory), Peter Batthyanyi), ďalej z pohľadu taxikára (Jozef Kapec), ktorý prežíva manželskú krízu a život mladého…
39 %
11068 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku