Statistika návštěvnosti kin: 12.10 - 18.10   :   Violetta - koncert - 18.10.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jamin Winans

Jamin Winans
Datum narození: 04.12.1977

Životopis:

Jamin Winans se narodil 4. prosince 1977, vyrůstal nedaleko Denveru. Jeho rodina zpočátku nevlastnila televizi, a když si ji později pořídila, stal se Jamin posedlý sledováním filmů. V 10 letech vzal poprvé do ruky kameru a už ji nikdy neodložil. Od čtrnácti let začíná psát, režírovat a stříhat své vlastní krátké filmy a v sedmnácti natáčí svůj první delší film.

Po dokončení střední školy se na rok věnuje filmovým studiím, ale brzy školu opouští a vrací se do Denveru, aby započal svoji profesionální filmovou kariéru. V roce 1998 zakládá filmovou společnost Double Edge Films zaměřenou na tvorbu nezávislých filmů. Primárním záměrem založení společnosti měla být produkce jeho prvního celovečerního počinu „23:59 KRVAVÉ MINUTY PŘED PŮLNOCÍ“. Započala sedm let trvající cesta zahrnující točení krátkometrážních filmů, jako byly kritiky dobře přijaté „BLANSTON“ a „THE MAZE“. Potom co byl film „BLANSTON“ přijat a promítnut na prestižním festivalu Cinequest International Film Festival, dostalo se Jaminovi konečně dostatečného finančního zajištění pro jeho první „celovečerák“. Premiéra filmu „23:59“ se uskutečnila v roce 2005 na festivalu Montreal World Film Festival a odstartovala úspěšnou festivalovou šňůru zahrnující mnohá ocenění.

Aby na „23:59“ upozornil širší publikum a zároveň aby nalákal lidi na webovou stránku společnosti, natáčí Winans na podzim roku 2005 krátký film „SPIN“. Od té doby se „SPIN“ promítal na více než osmdesáti festivalech po celém světě a získal přes 40 ocenění.

Jeho prozatím posledním počinem je neobvyklé originální fantasy „INK“. Mimo filmovou tvorbu točí Winans také reklamy a hudební videa.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

The Frame

The Frame

78 %
17759 zhlédnutí
Přehrát film
23:59 Krvavé minuty před půlnocí

23:59 Krvavé minuty před půlnocí

O filmu: Mladý a nadějný zpravodajský kameraman Aaron Dougerthy je na vrcholu kariéry. Jeho reportáž o podezřelém z vraždy dvou dětí se má stát senzací roku. Náhle se však jeho život ocitá v naprostém chaosu, když se ráno po bujaré oslavě probere…
55 %
8535 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku