Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jamie Oliver

Jamie Oliver
Datum narození: 27.05.1975
Místo narození: Clavering, Essex, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Narodil se koncem května 1975 v esseském městě Clavering. Vaření ho bavilo již od dětství a tak pomáhal v rodinné hospůdce The Cricketers. Na chvíli se jeho láskou stala i hudba, a ve svých 14 letech založil skupinu Scarlet Division. Ale jeho touha zdokonalit se ve vaření byla větší.

Od 16 let studoval na Westminster Catering College. Poté nastoupil londýnské The Neal Street Restaurant, kde své kuchařské umění rozjíždí pod taktovkou špičkového britského kuchaře Antonia Carlucciho. Jeho další zastávkou na cestě za slávou je podnik River Café, kde se naučí ty nejbáječnější lahůdky. Jak sám přiznává, velkou zásluhu na tom má především Ruth Rogers.

Po tomto období učení a zdokonalování nastává Jamieho období slávy, televizních kamer a především se připravuje otevření jeho vlastního podniku Fifteen v Londýně. Úspěch této originální restaurace je natolik velký, že se Fifteen postupně otevírá v dalších městech po celé zeměkouli.

Jamieho věhlas odstartovala jeho první televizní show s názvem THE NAKED CHEF, která se vysílala v letech 1998-99 a další na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě nich vydává své recepty knižně a jeho knihy jsou nejprodávanější kuchařky na světě. Jamie žije v Londýně, je ženatý a má dvě dcery - Poppy Honey a Daisy Boo.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Tady to musí být

Tady to musí být

O filmu: Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku. Cheyenne…
73 %
14247 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku