Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
James Michael Tyler

James Michael Tyler
Datum narození: 28.05.1962
Místo narození: Winona, Mississippi, USA

Životopis:

James Tyler se narodil 28. května 1962 ve státě Mississippi jako nejmladší z pěti dětí. Když mu bylo 11 let, jeho rodiče zemřeli a James se přestěhoval ke své sestře do Andersonu ( Jižní Carolina ). Tyler vystudoval Clemsonovu Univerzitu v oboru geologie. Během školních let byl členem studentské divadelní skupiny a právě tehdy mu došlo, že by se chtěl stát hercem. V roce 1988 se přestěhoval do Los Angeles, aby se věnoval filmu. V LA získal místo asistenta produkce a byl zas o krůček blíž k filmu.

Po pár letech se James dostal k roli Guntera - podivínského barmana ze seriálu FRIENDS, kde původně neměl mít žádné dialogy, ale v průběhu 2. série dostal prostor a nakonec se objevil ve více než 80. epizodách jako neúnavný ctitel Rachel ( Jennifer Aniston ). Dále jsme ho mohli vidět v komediálních seriálech SCRUBS, či SABRINA - Mladá čarodejnice.

Ve volném čase rád hraje na klávesy, skládá hudbu, ale najde si čas i na tenis a golf. Momentálně žije se svou manželkou Barbarou v Hollywoodu.

Zajímavosti : Roli Guntera získal hlavně proto, že jako jediný z uchazečů uměl zacházet s přístrojem na capuccino.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku