Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
James, Liam

James, Liam
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Liam James se narodil 7. srpna 1996 v Kanadě, ve městě Vancouver. Nyní žije s celou rodinou ve městě Coquitlam, v Kanadě, kde chodí na školu Dr. Charles Best Secondary School. Má o tři roky staršího bratra Sterlinga a k herectví se dostal přes kamarádku (dcera kamarádky jeho matky), které občas pomáhal učit se text. Potom sám zkusil jít na casting, kde dostal roli v seriálu „Agentura Jasno“ („Psych“, 2006), kde hrál, až do páté série, mladší verzi hlavní postavy, Shawna Spencera (hraje ho James Roday). Liam, alias mladší verze Shawna Spencera, se v seriálu objevuje vždy na začátku každého dílu. Poté následovaly další role ve známých snímcích, jako například „ Aliens vs. Predator 2“ („Aliens vs. Predator 2: Requiem“, 2007), Spálené Vzpomínky („Things we lost in fire“, 2007), nebo „Klikař Charlie“ („Good Luck Chuck“, 2007). Dále například ve filmu „Jezdci Apokalypsy“ („Horsemen“, 2009), kde ztvárnil syna hlavního hrdiny (kterého hrál Dennis Quaid). Nejslavnější film, ve kterém hrál, je katastrofický velkofilm režiséra Rolanda Immericha „2012“ (2009), kde hrál jednu z hlavních rolí a to Noaha Curtise, syna hlavní postavy (John Cusack) a po boku dalších hollywoodských hvězd jako je Amanda Peet či Woody Harelson. V poslední době pracuje na novém seriálu s názvem „Hranice nemožného“ („Fringe“, 2008), s Joshuou Jacksonem coby hlavní postavou. Jeho dalšími připravovanými filmy jsou: “Scream 4” (2011), “The First Avenger: Captain America” (2011) a “Vlad” (2011). Mezi Liamovy zájmy patří plavání, paintball a wrestling. Má rád hudbu a je fanouškem Michaela Jacksona a Britney Spears.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku