Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jakab, Róbert

Jakab, Róbert
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Slovenský herec Róbert Jakab sa narodil 23. júla 1976 v Nitre. Počas štúdia na strednej škole navštevoval amatérsky divadelný súbor v Nitre. Vyštudoval VŠMU v Bratislave odbor činoherné herectvo pod vedením Martina Hubu a Emílie Vašáryovej.  V súčasnosti má angažmá v divadle Atorka Korzo 90, kde ho možno vidieť v predstaveniach Rómeo a Júlia, Othello, Na koho to slovo padne, Čudné popoludnie dr. zvonka burkeho. Účinkoval v inscenáciách divadla Teatro Tatro (Prorok Iľja), Slovenského národného divadla (Keď tancovala...), Starého divadla v Nitre (Limonádový Joe) Divadla Jána Palárika v Trnave (Padá lístie, padajú jabĺčka), Divadla Miloko v Prahe (Labyrint sveta a ráj srdca), Slovenského mimo divadla (Nepripravení). Ocenenia 1998: DOSKY '98 - za absolventské predstavenie Na koho to slovo padne získal spolu s Jurajom Kemkom, Vladimírom Kobielskym, Mariánom Miezgom a Lukášom Latinákom ocenenie v kategórii Objav sezóny.    
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku