Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
J. August Richards

J. August Richards
Datum narození: 28.08.1973
Místo narození: Washington, District of Columbia, USA

Životopis:

Jaime Augusto Richards III. se narodil 28. srpna 1973 ve Washingtonu D.C. a vyrůstal v Bladensburgu v Marylandu. Richardovi rodiče emigrovali do Spojených států z Panamy. Richard navštěvoval Visual a Performing Arts program na Suitland střední škole v Suitlandu a absolvoval ji v roce 1991. Poté nastoupil na University of Southern California na divadelní stipendium.

Richardova herecká kariéra začala když byl spatřen castingovým ředitelem. To mělo za následek, že dostal hostující roli v THE COSBY SHOW jako přítel Vanessy Roy v 5. sérii 5. episodě "Out of Brooklyn". Další hostující role přišly později v pořadech jako THE PRACTICE, CHICAGO HOPE, ANY DAY NOW a NASH BRIDGES. Za hru "Space" od Tiny Landau, kde hrál rapujícího poslíčka, který si myslí že je unesený mimozemšťan, dostal první uznání.

Richard se také objevil ve filmech WHY DO FOOLS FALL IN LOVE a GOOD BURGER, v televizních filmech CRITICAL ASSEMBLY a MUTINY a také jako zpěvák v NBS minisérii THE TEMPTATIONS. Richards také hostoval ve filmech THE WEST WING a THE 4400.

Poté dostal Richards jednu z hlavních rolí v seriálu ANGEL jako Charles Gunn, pouliční lovec upírů. Jeho postava se brzy stala jednou z nejpopulárnějších, když překonal své výhrady v bojování po boku upíra Angela, zlu, které nejvíce nenáviděl. Po čase se Gunn stal klíčovým hráčem v boji proti zlu.

Richards zatím vystupoval ve čtyřech sériích jako advokát. Richards se přidal k obsazení v LAW & ORDER a spin-off CONVICTION jako Billy Desmond, neporažený asistent okresního prokurátora. Také hrál v KRIMINÁLCE MIAMI jako floridský advokát Bob Villa a advokáta Marcuse McGrathea v RAISING THE BAR až do jeho zrušení. V paté sérii ANGELA, kde hrál Chrlese Gunna, se jeho postava také stala právníkem, který získal veškeré znalosti od firmy Wolfram & Hart mozkovou úpravou. Richards také ztvárnil postavu mladého Richarda Webbera v šesté sérii GREY'S ANATOMY v episodě "Time Warp", a také se ukázal v MENTALISTOVI. Richards též ztvárnil Damona v televizní sci-fi sérii SLIDERS ve čtvrté sérii v epizodě "Just Say Yes".
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Ice Angel

Ice Angel

O filmu: Angel, upír s duší, po odchodu ze Sunnydale zamíří do L.A., kde chce pomáhat bezmocným a nadále pokračovat v boji proti zlu, aby tak aspoň částečně odčinil staré hříchy. Kromě jiného mu však život komplikuje i démonická právnická agentura…
60 %
25699 zhlédnutí
Přehrát film
Good Burger

Good Burger

O filmu: Teenager Ed pracuje vo fast foode Good Burger, ktorý sa nachádza na ulici oproti konkurencii veľkého reťazca Mondo Burger. Ed má však špeciálny recept na omáčku, ktorá sa okamžite stane hitom...(oficiální text distributora)
42 %
4895 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku