Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Irwin, Roberta Clarence

Irwin, Roberta Clarence
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Roberta Clarence Irwin, přezdívaný Bob se narodil 1. prosince 2003 kolem osmé hodiny raní. Vážil něco přes 7 liber. V prvním měsíci jeho života ho nechal Steve s Terri krmit krokodýla, krerý měl 13 stop (skoro čtyřmetrový). Oba svorně tvrdili, že to nebylo vůbec nebezpečné. Robert dostal jméno po Stevově otci a Clarence po Terrině otci. Malý Robert Irwin, syn Lovce krokodýlů, bezmocně převzal do svých rukou přehlídku v Australské Zoo s výroční VIP snídaní. Dokonce, když jeho matka a vedoucí zoo - Terri Irwin, navrhla plány pro rozšíření zoologické zahrady a oznámila úvodní ocenění od Wildlife Warrior, už měl tříletý Robert něco za lubem. Sjednocující Terri a starší dcera Bindi (9) byly na jevišti, ale Robert se nejdříve schoval za pódiem, a pak se nudil všemi těmi řečmi. Navzdory záři reflektorů, televizních kamer a stovky očí dívajících se na něj, se rozhodl pobavit - nejprve úderem jeho matky do zadku, pak hrajícím si pohledem na trávu, a nakonec přerušováním přímého televizního vysílání událostí na jevištní obrazovce plazmové televize. Právě takový herec pro kameru, jako byl jeho otec. Robert strávil zbytek jeho času máváním a zkoušením políbit obrazovou verzi jeho matky a Bindi, při jejich řeči. Jednu chvíli se dokonce rozhodl mluvit s obrazy a vidět, zda se tomu budou bránit a pak seděli na jeho kyčlích a on byl zmatený. Díky všem lidem, kteří podporovali zoologickou zahradu v minulém roce, řekla Terri, že chtěla poděkovat i Bindi "pro její postoj a slušnost" a také Robertovi, kterého popsala jako " akčního muže, který se podobá svému otci". "Tyto řeči pak budou říkat další generaci dětí," řekla.Je syn po otci? Čtyřletý Bob, syn Lovce krokodýlů - Steva Irwina, vůbec nebyl vyděšený, když ho nedávno kouslo mládě hroznýše královského, uvedla jeho matka.. "Jeden z nich se zvedl a kousal ho do prstu, ale on byl na to tak pyšný, aby měl první růžovou skvrnku." Irwinova vdova - Terri, řekla k tomu včera při vystoupení ve FAO Schwarzově hračkářství, s jejími dvěma dětmi, aby podporovaly novou linku hraček. Bob říkal: "Doufám, že nebyl ten had jedovatý. "Já bych ho ve skutečnosti nenechala si hrát s jedovatými hady", řekla Terri. Terri prozradila, že její devítiletou dceru Bindi, kousl had poprvé, když jí bylo 18 měsíců.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku