Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hye-su Kim

Hye-su Kim
Datum narození: 05.09.1970
Místo narození: Pusan, Jižní Korea

Životopis:

Hye-soo Kim se narodila 5. září 1970 v Pusanu, v Jižní Koreji, jako druhé dítě z pěti sourozenců. Má jednu sestru a tři bratry. Narodila se ve znamení Panny, měří 168cm a má přezdívku "Zázračná žena". Před jejím nástupem na základní školu se rodina přestěhovala do Soulu.

Debutovala v roce 1986 filmem Ggambo. V té době byla studentkou prvního ročníku střední školy. Je známá především z filmů: Saam gaang (2002), Eolguleobtneun minyeo (2004), z romantické vztahové komedie Barampigi joheun nal (2007), komediálního thrilleru Icheungeui akdang (2010) a z hvězdně obsazeného akčního krimi Dodookdeul (2012).

Za svojí hereckou kariéru a vystupování v TV pořadech byla mnohokrát oceněna a v Koreji patří mezi nejznámější a nejoblíbenější herečky. Kromě herectví se tato všestranná žena aktivně věnuje bojovému umění Taekwondo, v němž je držitelkou třetího Danu černého pásu. Je také velice nadějnou pop-artovou malířkou. Jeden z jejích obrazů se v Soulu prodal za 5 milionů wonů. Peníze poté věnovala charitě.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Čtenář tváří

Čtenář tváří

O filmu: Padesátá léta patnáctého století, dynastie Čoson. Nae Kyung je nejtalentovanější čtenář tváří v celé zemi. Z tváře dokáže vyčíst lidský charakter a budoucnost. Žije v ústraní se svým bratrem a synem až do doby, než ho krásná konkubína…
66 %
5240 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku