Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Henrieta Mičkovicová

Henrieta Mičkovicová
Datum narození: 25.06.1967
Místo narození: Bratislava, Československo

Životopis:

Narodila sa a taktiež vyrastala v Bratislave, kde vyštudovala herectvo na Divadelnej fakulte Vysokej školy múzických umení.

Jej tvár mohli diváci vidieť už na scéne Slovenského národného divadla v predstavení Anna Kareninová, ale taktiež na doskách divadla Nová scéna v tituloch ako Osem žien alebo Blbec na večeru. V ďalšom bratislavskom divadle Aréna dokázala svoje herecké skúsenosti zúročiť v predstaveniach Tattoo a Rodinná slávnosť.

Účinkovala vo veľkom množstve českých a slovenských seriálov a filmov, napríklad v kultovom Kamarádovi do deště 2, kde si zahrala po boku vtedajších sex symbolov Lukáša Vaculíka a Sagvana Tofiho. V roku 1995 sa objavila v pokračovaní legendárneho filmu Pásla kone na betóne s názvom ...kone na betóne, kde si ju diváci zapamätali najmä pre nezabudnuteľnú šteklivú scénu s hereckým kolegom Vladimírom Kratinom. V poslednom období svojej hereckej kariéry sa venovala natáčaniu seriálov zo slovenskej televíznej produkcie Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák a Ako som prežil.

Už niekoľko rokov je jej život spojený s dlhoročným, o niekoľko rokov mladším partnerom Alexandrom Bártom, s ktorým má dcérku Ester a z predošlého vzťahu sa tešia výchove syna Dávida.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu

O filmu: Hrdinové zanechali původních profesí číšníka a taxikáře a pronajali si prosperující diskotéku Brooklyn. Jejich poklidný život však naruší podvodník Kadlec, který nezapomněl, že to byli právě oni, kdo jej před dvěma lety dostali za mříže.…
45 %
27740 zhlédnutí
Přehrát film
...kone na betóne

...kone na betóne

O filmu: Slavný film Pásla kone na betóne scenáristky Milky Zimkové a režiséra Štefana Uhra z roku 1982 se zařadil mezi nejvýznamnější díla československé kinematografie. V roce 1995 na tento film navázal režisér Stanislav Párnický, který ve filmu…
55 %
9246 zhlédnutí
Přehrát film
Kráska a netvor 1950

Kráska a netvor 1950

O filmu: Píše se rok 1950. Zatímco někteří lidé budují s nadšením totalitní stát, jiní lidé z něho v hrůze utíkají. A někteří se ztratí. Tak jako se ztratila Jarmila, sestra lékařky Marie. Sice od ní přišel dopis ze Západního Německa, ale je…
61 %
6178 zhlédnutí
Přehrát film
Nastúpiť na svoj vlak

Nastúpiť na svoj vlak

O filmu: Úsmevný hudobno-dramatický príbeh o gymnazistoch, ich tanečnom súbore a prvých láskach.(oficiální text distributora)
50 %
1329 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku