Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Helene Joy

Helene Joy
Datum narození: 21.10.1978
Místo narození: Perth, Austrálie

Životopis:

Joy se narodila a vyrůstala v Austrálii, studovala na západní australské Akademii múzických umění v Perthu. Následně nastoupila Bell Shakespeare Company v Sydney a Melbourne Theatre Company, a měla menší role v australských televizních seriálech, jako jsou Water Rats, Big Sky a Snowy River: The McGregor Saga, předtím, než přestěhovala do Vancouveru. V Roce 2008 vyhrála Gemini Award za nejlepší výkon herečky v hlavní dramatické roli v Durham Country, Leo Award za nejlepší herecký výkon v celovečerní dramatu Desolation Sound (2005).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku