Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hansen, Ryan Albert

Hansen, Ryan Albert
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Ryan Hansen se narodil 5.7.1981 v San Diegu v Kaliforni, kde také vyrostl. Později se společně se svojí manželkou Amy Russell přestěhoval do Laos Angeles. Nejvíce se proslavil rolí Dicka Casablancase (bratr Cassidyho Casablancase a nejlepší přítel Logana Echollsa) v seriálu Veronica Mars, který běžel také u nás na Nově. Ironií je, že se původně zajímal o roli Duncana Kanea, kterou mu ale vyfoukl Teddy Dunn. Režiséra Roba Thomase, ale oslovil natolik, že mu nabídl roli školního rváče Dicka. Ryan take rád surfuje. Poprvé jsme ho mohli vidět v televizním filmu Motorcrossed v roce 2001. V roce 2005 jsme ho mohli vidět ve filmu Death by Engagement, kde si zahrál mimo jiné i s Iyary Limon (Kennedy z Buffy). Další jeho film se jmenuje The Cutting Edge: Going for the Gold a natáčel se teprve nedávno. Ryan tu hrál postavu Scottieho. Známější je díky svým seriálovým rolím, např. v Power Rangers Wild Force, Grounded for life, Hunter, Like family, Las Vegas (2004 - postava Brada), That's So Raven (z roku 2006, kde hraje postavu J.J.). Ve Veronice Mars si zahrál postavu Dicka Casablancase, mladého bohatého a tak trochu střeleného kluka, který v jednom kuse balí holky. Zahrál si také ve filmu Superhero.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku