Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hansen, Gunnar

Hansen, Gunnar
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Gunnara Hansena proslavila role Leatherface („Kožená tvář“) – maskovaného zabijáka - ve filmu „Texaský masakr motorovou pilou“ . Když se z toho filmu stalo kultovní klasické dílo, rozhodl se opustit herectví a věnovat se spisovatelské dráze. U té však zůstal jen krátce – psal a příležitostně i redigoval články pro časopisy a různé edice – a v r.1987 se vrátil k herectví v hlavní roli hororové parodie „Hollywood Chainsaw Hookers“ („Hollywoodské šlapky s motorovou pilou“). Od té doby hrál v dalších 20 filmech. Hansen je i autor: v r.1993 vydal své paměti z cest „Ostrovy na zlomu času – cesta na americké Bradlové ostrovy“ (Islands at the Edge of Time – a Journey to America´s Barrier Islands“). Vedle toho působí jako odborný asistent na vysoké škole.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku