Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hanna Zetterberg

Hanna Zetterberg
Datum narození: 15.02.1973

Životopis:

Hanna Rebecca Zetterberg Struwe se narodila 15. února 1973 v okrese Skarpnäck ve Stockholmu. Kromě RONJI, DCERY LOUPEŽNÍKA, kterou si zahrála ve svých 11 letech, nenatočila již žádný další film.

Několik let se věnovala politice a v letech 1994-1998 (v době zvolení jí bylo teprve 21 let) byla za levicovou stranu zvolena do švédského parlamentu, kde se věnovala především oblasti životního prostředí, zemědělství a genderové problematice. Po té odešla dostudovat vysokou školu a do politiky se na čas vrátila o čtyři roky později. V současné době pracuje jako konzultantka a lektorka komunikace.

Napsala několik knížek pro malé děti o holčičce jménem Nejlika. Je rozvedená a má dvě děti.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Ronja, dcera loupežníka

Ronja, dcera loupežníka

O filmu: Ronja se narodila za jedné velice bouřlivé noci loupežnickému vůdci Mattisovi. Za té bouřky hrom uhodí do Mattisova hradu a rozlomí ho napůl. Po letech se v druhé půlce hradu usadí nepřátelská banda loupežníků s vůdcem Borkou. Tomu se tu…
83 %
51928 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku