Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hanna Mangan Lawrence

Hanna Mangan Lawrence
Datum narození: 05.03.1991
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Hanna Mangan-Lawrence (nar. 5.3.1991) je australská herečka. Je dcera Maggie Manganové, učitelky angličtiny a dramatiky. Má nevlastní sestru Rosene a nevlastního bratra Liama. Je členkou australského gymnastického elitního týmu. V roce 2005 získala "Acrobat roku - International - starší" v Gymnastics Australia Award. V roce 2009 ukončila vzdělání na Newtown High School of the Performing Arts (vysoká škola múzických umění).

Mangan-Lawrence začala svou filmovou kariéru v roce 2005 krátkými filmy, SIMULATION 1201 a GALORE. Poté následovala hlavní role Georgie, v krátkém filmu SEXY THING (2006), který byl přijat na filmovém festivalu v Cannes.

Zatím (do r. 2011) je známá hlavně jako postava Holly z australského seriálu televize ABC, BED OF ROSES. Za účinkování v tomto komediálním dramatu byla v roce 2008 nominována na AFI Award (pro nejlepší herečku ve vedlejší roli) a v roce 2009 na Logie Award (cena Graham Kennedy pro významný nový talent).

V roce 2008 byla Mangan-Lawrence obsazena v hororu ACOLYTES od režiséra Jona Hewitta. Premiéra se konala r.2008 na filmovém festivalu v Torontu. Zahrála si tu roli Chasely, naivní a koketní středoškolské studentky. Dále hrála např. ve filmu Nasha Edgertona, THE SQUARE (2008), jako Lily. Za tento výkon byla nominována na Filmink Award, jako "nejlepší australský nováček". V roce 2009 se objevila v australském historickém dramatu, LUCKY COUNTRY.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Beyond the Reach

Beyond the Reach

58 %
0 zhlédnutí
Přehrát film
Acolytes

Acolytes

O filmu: Vydírat masového vraha by mohlo být výnosné, jenže všechno nejde podle plánu... Film se zaměří na trojici náctiletých, kteří díky náhodě dorazí na lesní teritorium sériového vraha. Místo, aby to nahlásili policii, rozhodnou se vraha…
44 %
7220 zhlédnutí
Přehrát film
Red Dog: True Blue

Red Dog: True Blue

O filmu: /
77 %
12009 zhlédnutí
Přehrát film
Rudý pes: Blue

Rudý pes: Blue

O filmu: Legendární a oblíbený Red Dog se vrací v tomto prequelu k australskému kasovnímu trháku režiséra Kriva Stenderse. Je rok 1968 a jedenáctiletý Mick byl poslán pryč, aby po otcově smrti a matčině následném umístění do léčebného ústavu žil se…
68 %
10281 zhlédnutí
Přehrát film
Sweetheart

Sweetheart

O filmu: /
51 %
2132 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku