Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hall, Anthony Michael Michael

Hall, Anthony Michael Michael
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Začínal jako dětský herec na divadle a v TV reklamách. Známý jevištní komik a hudebník Steve Allen si ho vybral do své autobiografické hry Posvícení, v níž hrál komika v dětském věku. První zkušenost před film. kamerou absolvoval rolí sirotka Doca, kterého s dalšími pěti dětmi adoptoval osamělý řidič náklaďáku (Kenny Rogers), v komedii Příležitost pro šest (r. D. Petrie). Popularitu získal hlavními rolemi studentů v sérii úspěšných filmů Johna Hughese určenými dospívajícímu publiku (Šestnáct svíček, Snídaňový klub, Podivná věda). V sezoně 1985-86 pravidelně účinkoval v oblíbeném TV pořadu Saturday Night Live a jako host se objevil v seriálech NYPD Blue (Policie - New York - ČTV), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV) a Boys and Girls (Kluci a děvčata). 1993 se pokusil o režijní debut, ale jeho film Ať žije Caesar!, v němž vytvořil zároveň ústřední postavu odpudivé rockové hvězdy Julia Caesara MacGrudera, propadl jak u kritiky, tak i u diváků.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku