Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hájek, Vojtěch

Hájek, Vojtěch
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Vojtěch Hájek se narodil v Táboře 18.11. 1979 ve znamení Štíra. Jeho koníčky: ze sportů například basketbal, volejbal nebo kanoistiku. Zároveň je i vášnivým filmovým divákem. Studium činoherního herectví na pražské DAMU. Angažmá v Klicperově divadle je jeho prvním divadelním působištěm. Dále působí v divadle Radka Brzobohatého. Nejoblíbenější rolí z doby studia byl Kleinman ve hře Smrt od Woodyho Allena. Jeho doposud sněným divadelním snem jsou role Hamleta a Jaga v Othellovi, splnilo se mu přání zahrát si Trufaldina ve Sluhovi dvou pánů.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku