Statistika návštěvnosti kin: 25.11 - 01.12   :   Tik-Tak - 27.11.2019 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hadrbolcová, Zdena

Hadrbolcová, Zdena
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Zdena Hadrbolcová herectví na DAMU, po dlouholetém působení v Divadle S. K. Neumanna (Divadlo pod Palmovkou) a krátkém angažmá v divadle Komedie nastoupila v roce 1996 do Divadla Na zábradlí. V letech 1999-2004 byla členkou divadla Komedie a posléze Rokoka. Od června 2004 pracuje opět v Divadle Na zábradlí. Autorsky i jako herečka spoluvytvářela dění progresivního studia Rubín. Nedílnou součástí uměleckého působení Zdeny Hadrbolcové je spolupráce s rozhlasem a filmem (Už zase skáču přes kaluže, páni kluci, Návrat idiota atd.) a televizí (seriál Redakce). Autorsky pro Divadlo Na zábradlí připravila večer z textů G. Greena "Smíme si vypůjčit Vašeho manžela?" a přeložila hru B. Friela Afterplay. V současné době je možné vidět Zdenu Hadrbolcovou v Divadle Na zábradlí jako Vdovu Babakinovou v Ivanovovi, Chůvu Marinu ve Strýčku Váňovi, Hedviku, paní profesorovou, v Náměstí hrdinůThomase Bernharda, Mešjanovku v Gazdině robě a v jedné ze dvou hlavních rolí - Soňu Serebrjakovou - v inscenaci současného irského autora Briana Friela Afterplay. Hrála a bude hrát v seriálu Tv Nova Ulice Růženu Habartovou.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku