Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Giselle Itié

Giselle Itié
Datum narození: 03.10.1982
Místo narození: Mexico City, Mexiko

Životopis:

Giselle Itié se narodila na začátku 80. let v mexickém federálním distriktu. Její otec je původem Mexičan, po matce zdědila pověstnou brazilskou krásu. Od roku 2010 se může chlubit svým prvním, a navíc významným, hollywoodským skalpem – Sly si ji našel pro svůj trhák THE EXPENDABLES.

V roce 1985 se odstěhovala s celou rodinou do Brazílie kvůli ničivému zemětřesení, které zasáhlo hlavní mexické město. Kolem dvanáctého roku života se přestěhovala zpět do Mexika, kde bydlela u strýce a brala dramatické lekce. Rodiče s jejími hereckými touhami nesouhlasili, proto bylo záminkou pro odjezd do Mexika zdokonalování její španělštiny.

Od roku 2001 se pravidelně objevovala v brazilských telenovelách a reklamách. Jmenujme například úspěšnou brazilskou verzi OŠKLIVKY BETTY. Jejímu okolí bylo ovšem zřejmé, že míří daleko výš. Napovídal tomu nejen výjimečný vzhled, ale i odhodlaní pracovat tvrdě a s nasazením. Vyhoupnutí se o několik příček přišlo právě s POSTRADATELNÝMI. V castingu na roli Sandry porazila třicet soupeřek a podle některých tak dostala svou životní šanci – tím, že jí Sly objevil Hollywoodu, se Gisele otevřeli dveře nejen k dalším rolím, ale i na přední stránky pánských magazínů.

Gisele se v soukromí jeví spíše jako odhodlanou herečkou, než glamour modelkou. Její nasazení pro roli potvrzuje i historka z natáčení Stalloneova letního hitu, kdy musela na přání režiséra podstoupit tzv. waterboarding – mučící metodu mediálně proslulou po skandálech ve věznici Guantanamo Bay. Dva roky chodí s ekonomem Kevinem Tangem.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Expendables: Postradatelní

Expendables: Postradatelní

O filmu: Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Sylvester Stallone jako Barney Ross je mužem beze…
76 %
306626 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku