Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Gardini, Elisabetta

Gardini, Elisabetta
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Elisabetta Gardini byla zvolena do Evropského parlamentu za Itálii. Členka Skupiny Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů. - Osvědčení o složení maturitní zkoušky. Diplomová práce na téma "Bottega teatrale di Firenze". - Divadelní a televizní herečka, moderátorka televizní stanice RAI, divadelní producentka (1981-2004). - Celostátní mluvčí strany "Forza Italia" (2004-2008). - Členka regionální rady v kraji Veneto. Zástupkyně vedoucího poslanecké skupiny Forza Italia. Členka výboru po kulturní záležitosti (2005-2006). - Poslankyně italského parlamentu. Tajemnice výboru pro sociální záležitosti. Členka volebního výboru (2006-2008).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku