Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Garcia, Andy

Garcia, Andy
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Andy Garcia se stal postupem času jedním z nejtalentovanějších a nejvšestrannějších herců současnosti. K jeho největším filmovým zážitkům patří natáčení filmu Francise Forda Coppoly Kmotr III (The Godfather, Part III, 1990), za který byl nominován na Oscara a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herec ve vedlejší roli. V roce 1991 založil vlastní produkční společnost CineSon Productions. Garcia se sešel s předními světovými herci při natáčení filmu Stevena Soderbergha Dannyho parťáci (Oceans Eleven, 2001), ve kterém si kromě něj zahráli George Clooney, Brad Pitt a Julia Roberts. Garcia se objevil také v hlavních rolích filmů Nevyřčené tajemství (The Unsaid, 2001) a The Man From Elysian Fields (2001), na kterých se podílel i jako producent. Film Nevyřčené tajemství se promítal na filmových festivalu v Deauville a Palm Springs. Drama The Man From Elysian Fields, ve kterém si s Garciou zahráli Mick Jagger, James Coburn a Anjelica Huston, se promítal na Filmovém festivalu v Torontu a Filmovém festivalu Sundance. Zatím naposledy si Garcia zahrál v dramatu Just Like Mona (2003) a thrilleru The Blackout Murders (2003), ve kterém se objeví po boku Ashley Judd a Samuela L. Jacksona. Garcia byl nominován na Emmy a Zlatý glóbus za roli v televizním filmu z produkce HBO Pro lásku či pro vlast: Příběh Artura Sandovala (For Love Or Country: The Arturo Sandoval Story, 2000), ve kterém ztvárnil legendárního kubánského trumpetistu Artura Sandovala. V současné době žije v Los Angeles se svou ženou Marivi Lorido Garcia a čtyřmi dětmi.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku