Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Galli, Ida

Galli, Ida
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Ida Galli se proslavila jako italská herečka zejména v období šedesátých a sedmdesátých let minulého století ve „Spaghetti Westernech“. Za svoji kariéru byla obsazena ve více než 60-ti filmech. Poprvé se před kamerami objevuje ve známém Felliniho snímku LA DOLCE VITA (1960) s Marcellem Mastroiannim a Anitou Ekberg. Menší role Caroliny je ve hvězdně obsazeném filmu IL GATTOPARDO (1963). Další výborně herecky obsazený film s účastí Idy byla komedie LE PIACEVOLI NOTTI (1966). Hlavně ve westernech je ale Ida „jako doma“. V roce 1965 jako Judy O´Hara ve filmu JEDEN STŘÍBRNÝ DOLAR. Ve stejném roce hraje ještě ve westernech EROI DI FORT WORTH, GLI a ADIÓS GRINGO, po té přichází řada dalších filmů s touto tématikou. Kromě westernů se Ida Galli několikrát objevila i ve filmech s tématem hororu a mysteriózna jako byly LE REGINE (1970), SETTE NOTE IN NERO (1977) či MADAGLIONE INSANGNINATO (1975). Ve své kariéře používala Ida Galli množství pseudonymů jako byly Arianna Galli, Ina Galli, Arianna Heston, Isli Oberon, Priscilla Steele, či několik obměn jména Eveline Stewart. Ze světa filmu se Ida Galli postupně „vytratila“ koncem osmdesátých let. Její zatím poslední rolí byla Malvina ve filmu A LA POURSUITE DE BARBARA (1991).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku