Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Gallagher, David

Gallagher, David
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

David Lee Gallagher se narodil 9. února 1985 v Queensu v New Yorku. Má dvě mladší sestry a dva mladší bratry.Jeho otec je původem z Irska a matka z Kuby.V raném věku byl již známý z mnoha reklam (WaltDisney,Burger King aj.). Je známý především ze seriálu Sedmé nebe, kde ztvárnil postavu Simona Camdena. Tato role mu přinesla popularitu, i když ne všem se tento seriál s mírně záporným hodnocením zalíbil. Později se David Gallagher stal idolem teenagerů a na svou velkou roli teprve čeká. Také hrál ve filmu "Sám doma a bohatý 2: Vánoční přání " a "Strážce tajemství".
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku