Statistika návštěvnosti kin: 18.05 - 24.05   :   Violetta - koncert - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Gale Harold

Gale Harold
Datum narození: 10.07.1969
Místo narození: Decatur, Georgie, USA

Životopis:

Gale Morgan Harold III se narodil 10. července 1969 ve městě Decatur ve státě Georgia. Jeho otec byl inženýr a matka realitní agentka. Má starší sestru a mladšího bratra. Jeho rodiče byli silně věřící a Gale musel v patnácti letech odejít žít na nějaký čas do kláštera. ,,Už tehdy jsem věděl, že je to celé blbost a za nějaký čas to naštěstí poznal i můj otec,“ vzpomíná po letech. Studoval na The Lovett Scholl v Atlantě a poté získal fotbalové stipendium na Americké universitě ve Washingtonu DC.

Na škole však dlouho nevydržel a zanedlouho se přestěhoval do San Francisca. Zde se živil jako stavební dělník nebo opravář motocyklů. V roce 1997 mu kamarádka Susan Landau, dcera herce Martina Landau, navrhla, aby zkusil herectví. Přestěhoval se tedy do Los Angeles a po tři roky zde studoval divadelní herectví.

Před kamerou na sebe poprvé výrazně upozornil coby homosexuál Brian Kinney, v kontroverzním seriálu QUEER AS FOLK televizní stanice Showtime. Společně se svým seriálovým partnerem Randy Harrisonem byly zvoleni ,,Oblíbeným gay párem“ na Gay.com. Seriál se dočkal pěti sérií a 83 episod a poslední díl byl odvysílaný v roce 2005. Harold hostoval v seriálech ZÁKON A POŘÁDEK: ÚTVAR PRO ZVLÁŠTNÍ OBĚTI, JEDNOTKA ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ nebo v úspěšném seriálu tv ABC CHIRURGOVÉ. V seriálu DEADWOOD si zahrál legendárního Wyatta Earpa.

V roce 2006 se měl stát hlavní hvězdou kriminálního seriálu SPIKNUTÍ, bohužel jeho postava se divákům nelíbila, a tak ho nahradil Eddie Cibrian. Nakonec se divákům nelíbil ani samotný seriál, a tak byl po první sérii zrušen. Mezitím účinkoval i na Broadway a v Roundabout Theatre. Objevil se v televizním filmu MEZI OTCI A SYNY a v roce 2003 dostal hlavní roli ve filmu WAKE, jehož producentkou byla právě Susan Landau.

18. května, 2008 vstoupil do populárního seriálu ZOUFALÉ MANŽELKY, kde si zahrál Jacksona Braddocka, nového přítele Susan Mayer, kterou hraje Teri Hatcher. Jeho práce byla ohrožena, když se v říjnu 2008 vážně poranil při nehodě na jeho motocyklu. Měl otok mozku a zlomené rameno. Z intenzivní péče byl však brzy propuštěn a mohl pokračovat dál v natáčení. Momentálně se připravuje na roli ve filmu IN THE WOODS režisérky Jennifer Elster, se kterou spolupracoval již na snímku PARTICLES OF TRUTH v roce 2003.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Field of Lost Shoes

Field of Lost Shoes

O filmu: Během americké občanské války je skupina 274 dospívajících kadetů, cvičených ve vojenském institutu a dosud držených mimo bitevní pole, povolána k obraně Shenandoah Valley (obilnice jihu), kde musí čelit hrůzám dospělého světa.
52 %
10887 zhlédnutí
Přehrát film
Deadwood

Deadwood

O filmu: Ještě nedávno byl Seth Bullock jako velitel policie v Montaně mužem zákona. Teď však přijíždí do Deadwoodu, malého městečka kdesi v Jižní Dakotě, jako obyčejný, řadový občan, aby se tu pokusil začít nový, minulostí nezatížený život. Jeho…
75 %
6490 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku