Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Gabriella Pession

Gabriella Pession
Datum narození: 02.11.1977
Místo narození: Daytona, Florida, USA

Životopis:

Gabriella se narodila na Floride a dětství prožila ve Spojených Státech. V jejích šesti letech se rodina přestěhovala do Itálie, kde Gabriella dokončila studia a také začala s krasobruslením. Itálii reprezentovala na několika mezinárodních soutěžích, např. ve Švédsku, východní Evropě nebo Rusku. V roce 1992, když byla v St. Petersburgu, začala tančit balet. V 15-ti letech měla však nehodu, která ukončila její skvělou kariéru krasobruslařky. Tančit nepřestala.

Po ukončení kariéry odjela do Austrálie (Brisbanu) a tam začala navštěvovat Univerzitu Shafston. To jí pomohlo ke zdokonalení se v anglickém jazyce. Kromě angličtiny a italštiny se Gabriella plynule domluví také španělsky a německy. Když se vrátila do Itálie, přihlásila se na univerzitu v Miláně, na studium filozofie a umění. V této době přichází její první film AMICHE DAVVERO. Poté se odstěhovala do Říma, kde v herecké kariéře pokračovala.

V roce 2008 získala Gabriella cenu za nejlepší herečku ze seriálu CAPRI a CAPRI 2. Tento seriál se v Itálii stal jedním z nejpopulárnějších. I když je Gabriella velmi zaneprázdněná kvůli práci, občas si na sebe čas najde. Ve volném čase jede do Los Angeles, kde studuje herectví a zdokonaluje se v angličtině. Během její poslední cesty v roce 2007 se sešla s nejlepšími agenty, manažery a producenty a vytvořila tým, který ji reprezentuje nejen ve státech, ale po celém světě.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Kde najdeš někoho, jako jsem já?

Kde najdeš někoho, jako jsem já?

O filmu: Italská verze "Pretty Woman". Sonia je mladé, hezké děvče, které si přeje se stát žurnalistkou, ale neplánovaně se ocitá v roli pracovnice eskortní služby, která se zamiluje do prince s modrou krví ...
50 %
23067 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku