Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Freddie Wong

Freddie Wong
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: USA

Životopis:

Frederick Wong, známější jako Freddie Wong je americký filmař, hudebník, VFX expert a e-Sports hráč. Jeho krátká vtipná videa vidělo na jeho kanálech na youtube na 50 milionu lidí. Je starší bratr a spolupartner Jimmyho Wonga.

Wong absolvoval střední školu v Lakeside. Poté promoval na filmového škole umění - University of Southern v Kalifornii. Nyní vlastní a provozuje mediální firmu Overcrank Media v Los Angeles jedná se o společnost specializující se na celovečerní film a online videa. Před slávou z YouTube, Wong a jeho přítel ze studií Brandon Laatsch vymýšleli a vytvářeli rovněž DVD filmy. Jejich YouTube kariéra strmě vzlétla a to je to, na čem v současné době nejvíce pracují. Mají již nabídky spolupracoval s různými umělci z Hollywoodu a od mnoha velkých firem pro vývoj her. V současné době spolupracuje jako jeden z režisérů na novém seriálu VGHS.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku