Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Finn Jones

Finn Jones
Datum narození: 24.03.1988
Místo narození: Velká Británie

Životopis:

Finn Jones, dříve Terence Jones, se narodil dne 24. března roku 1988 v Anglii. Herectví započal na The Arts Educational School (Škola umění), kde studoval tři roky. Nejlépe ho známe z jeho jedinečné role v seriálu GAME OF THRONES (2011), kde ztvárnil Lorase Tyrella.

V roce 2009 si Finn zahrál mladého muže jménem Jamie, který se zamiloval do dívky Hannah Ashworth v seriálu HOLLYOAKS. Dále ho máme šanci vidět ve snímcích jako jsou DOCTORS (2000), kde se objeví v jedné epizod 11. série, a jednu menší roli v seriálu THE SARAH Jane ADVENTURES (2007).

Finn nedávno na Twitteru připustil, že jeho skutečné jméno je Terence „Terry“ Jones. To si musel změnit, aby se vyhnul zmatkům s Terry Jonesem, členem Monty Python. I když Finna známe jako herce, rád se také věnuje svému koníčku, a to je DJ.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

The Curse of Sleeping Beauty

The Curse of Sleeping Beauty

O filmu: Mladý princ Jayston (Edward Lewis French) a jeho oddaný spoločník sa dozvedia o krásnej princeznej (Grace Van Dien), ktorú kliatba odsúdila na večný spánok. Rozhodnú sa vydať sa na miesto, kde leží, a pokúsiť sa o jej záchranu. Problémom…
24 %
7078 zhlédnutí
Přehrát film
Last Showing, The

Last Showing, The

O filmu: Mladý pár je uvězněn v kině a donucen stát se nedobrovolnými herci ve zvrhlé hře. A nejde o nic nevinného, protože v téhle hře, pod dohledem bezpečnostních kamer, jim půjde o život.(topr harley)
52 %
1948 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku