Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Farrell, Colin James

Farrell, Colin James
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Irská hvězda Colin Farrel (celým jménem Colin James Farrel) se během tří let z neznámého herce stal jedním z nejžádanějších v Hollywoodu. Jeho severoamerickým debutem byl snímek Joela Schumachera Tábor tygrů „Tigerland“ (2000), za který získal ocenění pro nejlepšího herce od Boston Society of Film Critics. S režisérem Schumacherem natočil také film Telefonní budka „Phone Booth“ (2002) a drama Veronica Guerin. Svou skvělou hereckou dovednost předvedl také v úspěšném sci-fi thrilleru Minority Report s Tomem Cruisem v hlavní roli, komerčním hitu Daredevil po boku Bena Afflecka a dramatech Test s Al Pacinem a Hartova válka s Brucem Willisem. Kromě toho se Farrell objevil ve snímcích Američtí psanci „American Outlaws“, The War Zone a ve filmu Rafinovaný zloděj „Ordinary Decent Criminal“ (2000) s Kevinem Spaceym, který jej pro roli navrhl po shlédnutí londýnského divadelního představení „In a Little World of Our Own“. Farrell si zahrál také v televizních seriálech „Ballykissangel“ (1996) a „Falling for a Dancer“ (1998). Brzy se objeví ve filmech „Intermission“ (2003) a „At Home At The End Of The World“ (2003). V současnosti se připravuje na natáčení filmu Olivera Stone „Alexander The Great“ (2004). Colin Farrell je katolík a má vytetovaný velký kříž na levém předloktí. Colin má dva syny. James Padraig se narodil 12. září 2003, matka je Colinova bývalá partnerka - modelka Kim Bordendave. V říjnu 2007 Farrell prozradil, že jeho syn James má Angelmanův syndrom, což je vzácná genetická porucha charakterizovaná poruchou vývoje, vadou řeči, poruchy spánku, křeče, mávající pohyby rukou a častý smích. Jeho druhý syn se narodil v polovině října 2009, má ho se svou partnerkou polskou herečkou Alicjou Bachleda-Curuś.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku