Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Esmé Bianco

Esmé Bianco
Datum narození: 25.05.1982
Místo narození: St. Albans, Hertfordshire, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Esmé Bianco je anglická modelka, herečka a zpěvačka. Esmé se narodila v St Albans, Hertfordshire, který se nachází blízko Liverpoolu, ve Velké Británii. Objevila se v několika krátkých filmech a hudebních videoklipech, stejně jako na živých akcích včetně Brit Awards.

V 18 letech se přestěhovala do Londýna, aby mohla studovat drama a divadelní umění na Goldsmiths College. Poté, co se v Londýně zabydlela, tak se začala věnovat modelingu. V roce 2003 se stala tváří kampaně značky Agent Provocateur. A v roce 2008 se stala tváří spodního prádlo značky The Modern Courtesan.

Dvakrát ve svém životě si vyzkoušela jaké je to být inspirací pro malíře (Christian Furr a Peregrine Heathcote). V době kdy studovala na univerzitě, tak začala hrát v kabaretní show WhiteWedding, kterou hrála po celém světě. Značka Terry de Havilland po ní pojmenovala jeden pár bot.

Její zatím nejvýznamnější rolí je postava Ros v seriálu HRA O TRŮNY, zajímavostí je to, že se v knižní předloze vůbec nevyskytuje, ale v seriálu by měla její posta postupně nabývat na významu.

V roce 2012 se přestěhovala do Los Angeles, aby mohla její herecké kariéra dále růst. Nejraději relaxuje u moře v městě Malibu poblíž Los Angeles, kde může zapomenout na své starostí. Mezi její oblíbené pořady a seriály patří Studio 30 Rock, Peep Show, Pravá krev, Zákon gangu a Frasier.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Král Škorpión : Cesta za mocí

Král Škorpión : Cesta za mocí

O filmu: Vládce království Norvania byl zavražděn a ze zločinu byl obviněn Mathayus, legendární král Škorpion, po jehož stopách se vydává celá armáda vojáků. Mathayus (Victor Webster) je se svými jedinými zbývajícími spojenci, tajemnou ženou a…
41 %
37973 zhlédnutí
Přehrát film
Living Among Us

Living Among Us

60 %
15063 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku